Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To Michał Szpak czy Britney Spears? Z daleka trudno było poznać
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.06.2024 10:09

To Michał Szpak czy Britney Spears? Z daleka trudno było poznać

Michał Szpak
Fot. KAPiF

Joanna Przetakiewicz zorganizowała wydarzenie opatrzone pokazem mody, które zwraca uwagę na problemy psychiczne mężczyzn. W spotkaniu wzięło udział wiele osób z polskiego show-biznesu. Nie zabrakło również Michała Szpaka, który zaprezentował się w zjawiskowej kreacji.

Joanna Przetakiewicz zwróciła uwagę na stan psychiczny mężczyzn

Nie jest tajemnicą, że problemy natury psychicznej odciskają piętno na tysiącach Polaków. Depresja jest uznawana za chorobę cywilizacyjną, a w naszym kraju z diagnozą żyją cztery miliony osób. Niepokojące są również wzrosty liczby prób samobójczych oraz udanych akcji odebrania sobie życia, szczególnie wśród osób młodych. Gdyby spojrzeć na kontekst płci, zdecydowanie częściej to mężczyźni dokonują skutecznych samobójstw.

To dlatego Joanna Przetakiewicz postanowiła zorganizować wydarzenie zatytułowane “12/15” poświęcone właśnie problemowi pogarszającego się stanu psychicznego mężczyzn. W trakcie spotkania głos zabrały również Ministra Zdrowia Izabela Leszczyna oraz Ministra Edukacji Barbara Nowacka.

[…] najczęstszym objawem depresji szczególnie mężczyzn w Polsce jest alkoholizm - mówiła niedawno Joanna Przetakiewicz w rozmowie z “Jastrząb Post”.

KAPIF_oryginal_K1219238F.jpg
Fot. KAPiF
Największa wpadka w historii polskiej telewizji?! Kammel po latach zdradził kulisy Milionerzy: To pytanie trafiło do sądu! Uczestnik nie chciał odpuścić producentom

Gwiazdy tłumnie odwiedziły wydarzenie Joanny Przetakiewicz

Całość została zorganizowana w nowo otwartym centrum “Bohema 2.8.”. Na spotkanie przybyło wiele osób ze świata polskiego show-biznesu, które zainteresowane tematem postanowiły pokazać się na salonach. Pojawiła się między innymi Hanna Lis, której od dawna nie widzieliśmy na publicznych wydarzeniach. Oprócz niej na spotkaniu nie zabrakło również Ewy Chodakowskiej, która pokazała się w śnieżnobiałej stylizacji

KAPIF_oryginal_K1219251F.jpg
Fot. KAPiF

Monika Olejnik, która przybyła w towarzystwie swojego partnera, postawiła na małą czarną, a ramiona okryła białą marynarką. Wyjątkowym wydarzeniem był fakt, że Joannę Przetakiewicz odwiedzili również państwo Starakowie, jedno z najbardziej majętnych małżeństw w Polsce. Spotkaniu towarzyszył również dedykowany pokaz mody.

Hanna Lis, Monika Olejnik.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Tak Joanna Przetakiewicz ugościła bliskich. Cena jednej szklanki wbija w podłogę

Michał Szpak zaskoczył stylizacją na wydarzeniu Joanny Przetakiewicz

Jednym z największych zaskoczeń jak zazwyczaj był strój jednego z najbarwniejszych ptaków polskiego show-biznesu, a mowa oczywiście o Michale Szpaku. Wokalista zwrócił na siebie uwagę nie tylko kolorem, ale również krojem kombinezonu, który na siebie włożył. Czerwony strój zakończony został rzucającymi się w oczy dzwonami, a w pasie połyskiwał srebrny łańcuch.

Nie mogło zabraknąć również okularów przeciwsłonecznych o ciekawym kształcie oprawek, które są niemal elementem charakterystycznym dla Michała Szpaka. Wokalista ni pierwszy raz zwraca na siebie uwagę za pomocą swoich odważnych stylizacji, które oczywiście dopełniane są zjawiskową i zadbaną fryzurą. Tych fal może mu pozazdrościć wiele włosomaniaczek.

KAPIF_oryginal_K1219247F.jpg
Fot. KAPiF