Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mister Supranational 2024: komentarze po gali. Internauci nie mają wątpliwości
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 05.07.2024 08:39

Mister Supranational 2024: komentarze po gali. Internauci nie mają wątpliwości

Mister 2024, Aleksander Sikora
Fot. Pawel Wodzynski/East News

To był ekscytujący wieczór. W Nowym Sączu wybrano Mistera Supranational 2024. Najpiękniejszym mężczyzną świata został Fezile Mkhize RPA, natomiast tytuł I wicemistera przypadł Casey'owi De Vries z Holandii. Wbrew pozorom, internauci wcale nie świętują tego triumfu. W internecie pojawiła się prawdziwa burza. Widzowie międzynarodowego show są wściekli i dali swój upust na forach internetowych i w social mediach.

Aleksander Sikora pierwszy raz w Polsacie

Aleksander Sikora po raz pierwszy od momentu zwolnienia z Telewizji Polskiej pojawił się na ekranie. Nic w tym dziwnego, przez ten czas poszukiwał pracy i okazuje się, że dogadywał się z Telewizją Polsat. Sikora zadebiutował w trakcie gali Mister Supranational 2024, za to kolejny raz będziemy mogli go zobaczyć już w piątkowych wyborach Miss Polski.

Prezenter telewizyjny ogłosił swój transfer w dosyć nietypowy sposób, mianowicie zamieścił współdzielony post w social mediach, w którym widać, że mija ulicę Woronicza, czyli tak gdzie jest siedziba TVP, po czym przebiera się i widać go na logo Grupy Polsat Plus.

Agnieszka Włodarczyk wylądowała w szpitalu. Jaki jest jej stan zdrowia? Wszedł na scenę i rozpalił publikę. Mister Supranational wybrany?

Muzyczne występy zachwyciły publiczność

W trakcie gali Mister Supranational 2024 nie mogło zabraknąć wyjątkowych występów muzycznych. Galę rozpoczął zespół Zakopower, który zaprezentował zremiksowany przez Grommiego utwór “Pójdę Boso”. Następnie mogliśmy oglądać reprezentantkę Polski na Eurowizji 2023, czyli Blankę.

Wśród artystów, którzy wystąpili na scenie w amfiteatrze w Nowym Sączu byli również: Sara Chmiel, Groome, Antek Smykiewicz czy Jan Majewski.

EN_01625273_0133.jpg
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Blanka

Komentarze po Mister Supranational 2024

Mister Supranational 2024 zostało zorganizowane w Nowym Sączu. Ponad 150 krajów transmitowało galę na całym świecie, natomiast w konkursie wzięło udział 40 uczestników. Najprzystojniejszym mężczyzną na świecie został przez jury uznany Fezile Mkhize z RPA, natomiast I wicemisterem został Casey De Vries z Holandii. Patryk Krabowski, który reprezentował Polskę, niestety nie dostał się do finałowej 5, jednak został wyróżniony w inny sposób.

Okazuje się, że przebieg wydarzenia nie do końca przypadł do gustu widzom z Polski. W sieci już zaroiło się od negatywnych komentarzy:

  • Co to jest. Dlaczego oni skaczą po scenie?
  • To jest ten świetny układ Barańskiego? Skandal!
  • Dlaczego nie przeszedł ten z Ameryki? Przecież on był najprzystojniejszy!
  • Prowadząca czyta z kartki po angielsku. Fajnie jest przygotowana.
  • A kim jest ta blondyna? Jakaś tragedia.
  • Jedynie Sikora TOP! - czytamy.

Warto przypomnieć, że w piątek 5 lipca w Nowym Sączu będziemy wybierać Miss Polski 2024.