Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media huczą o “absolutnej wściekłości” króla Karola. Poszło o Harry’ego i Meghan
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.05.2024 13:23

Media huczą o “absolutnej wściekłości” króla Karola. Poszło o Harry’ego i Meghan

król Karol
fot. Isabel Infantes-REUTERS/POOL supplied by Splash News / SplashNew

Brytyjskie media rozpisują się o konflikcie, jaki ma mieć miejsce w rodzinie królewskiej. Wszystko z powodu niedawnej wycieczki księżnej Meghan i księcia Harry'ego do Nigerii. Król Karol III ma nie kryć swojej wściekłości.

Meghan i Harry na oficjalnym wyjeździe do Nigerii

Meghan Markle i książę Harry otrzymał specjalne zaproszenie do Nigerii od Szefa Sztabu Ochrony z okazji dziesiątej rocznicy igrzysk Invictus Games. Całość ich odwiedzin bardzo przypominała oficjalną wizytę, pomimo faktu, że para książęca już jakiś czas temu zrezygnowała z pełnienia swoich obowiązków.

Na uroczystości powitalnej pojawiły się osoby ubrane w eleganckie stroje, a także przygotowano specjalny napis “witamy”, który pokazał się oczom przybyłych gości. Dodatkowo przygotowano specjalny taniec ludowy, który miał urozmaić parze książęcej pobyt. Po twarzy księżnej Meghan można było stwierdzić, że była naprawdę zachwycona.

Kuracjuszka ujawnia, jaka poza kamerami miała być królowa turnusu “Sanatorium miłości”: Ta relacja była ukartowana? Zdumiewające wyznanie kuracjuszki

Zachowanie Meghan i Harry'ego rozwścieczyło króla Karola III

Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że pobyt księcia Harry'ego i księżnej Kate w Nigerii przypominał jedną z oficjalnych wizyt członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Taka postawa bardzo nie spodobała się królowi Karolowi III, a to wszystko z powodu tego, że jego syn oficjalnie zrzekł się swojej funkcji.

Tom Quinn na łamach portalu “The Mirror” zauważył nawet, że król Karol III był “absolutnie wściekły” z powodu zaistniałej sytuacji. Jego zdaniem świadczy to nawet o braku szacunku ze strony młodszego z jego synów.

Było tam wszystko, czego można się spodziewać po oficjalnej wizycie królewskiej - przyjęcia, wizyty w szkołach i organizacjach charytatywnych, żołnierze i osoby niepełnosprawne - czytamy w brytyjskich mediach.

ZOBACZ TEŻ: Zuza z "Love Island" przerywa milczenie i pisze o Jarku oraz jego cioci. Pokazała dowód.

Król Karol III wściekły na księcia Harry'ego i Meghan

Sytuacja wydaje się na tyle ciekawa, że zagraniczne media już jakiś czas temu donosiły, że młodszy z Windsorów ma poważnie obawiać się swojego ojca i jego małżonki oraz ich odwetu za swoją rezygnację z pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej. Wszystko dlatego, że w autobiografii księcia Harry'ego pojawiło się mnóstwo intymnych szczegółów na temat jego bliskich.

Król Karol III nie ukrywa, że zaistniała sytuacja może wpłynąć na jego stosunki z młodszym synem oraz jego ukochaną.

Książę Harry jest teraz tak daleko od codziennego życia reszty rodziny królewskiej, że ciągle popada w paranoję, że ta go zdradza lub robi rzeczy bez jego wiedzy, które mogą potem wypaść źle - kontynuuje Tom Quinn na łamach “The Mirror”.