Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyniuków od tej strony nie znał nikt, zszokowali wszystkich. Kurzajewski zabrał głos, tylko skąd się tam wziął?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.01.2024 11:51

Martyniuków od tej strony nie znał nikt, zszokowali wszystkich. Kurzajewski zabrał głos, tylko skąd się tam wziął?

Martyniuków od tej strony nie znał nikt
Martyniuków od tej strony nie znał nikt, fot. KAPIF; TikTok/@wojciechdorul

Zenek Martyniuk bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Oprócz zawrotnej kariery muzyk może również pochwalić się udanym życiem prywatnym. Teraz w sieci pojawiło się jego nagranie z żoną Danutą. Głos zabrał sam Maciej Kurzajewski, tylko co on robił na ich imprezie?

Zenek Martyniuk od 37 lat jest z żoną Danutą

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że obecnie to właśnie Zenek Martyniuk może zostać nazwany jedną z największych polskich gwiazd. Gwiazdor nie tylko pojawił się na Sylwestrze z Dwójką Telewizji Polskiej, ale wcześniej udał się na specjalną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

W tym przedsięwzięciu oczywiście towarzyszyła mu ukochana żona Danuta Martyniuk, z którą wokalista związany jest już od ponad 37 lat. Mimo ogromu czasu para wciąż wydaje się niesamowicie mocno zakochana, a partnerka stara się na każdym kroku wspierać swojego ukochanego w jego karierze zawodowej. Nic więc dziwnego, że pojechała również do Ameryki, aby towarzyszyć mu w jego tournée. Jak się okazuje, zakochani świetnie się tam bawili.

Tak się bawi Zenek Martyniuk, przyłapali go na przedsylwestrowym spotkaniu. Co tam robił w przeddzień koncertu? Nawet za Sylwestra Marzeń tak mu nie płacili. Lepiej usiądźcie. Tyle Zenek Martyniuk miał zarobić za reklamę wędlin w USA

Niesamowite, co robił Zenek Martyniuk z żoną na wyjeździe w USA

Kilka dni temu mogliśmy podziwiać występu króla disco polo na scenie w Zakopanem podczas Sylwestra z Dwójką. Okazało się, że zaledwie kilkanaście dni wcześniej muzyk również miał masę pracy, a to z powodu jego trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych. To właśnie z powodu występów za oceanem Zenek Martyniuk nie pojawił się na specjalnego przedświątecznej konferencji Telewizji Polskiej.

Nikt też nie ma wątpliwości, że w Ameryce muzyk miał mnóstwo obowiązków, jednak między kolejnymi koncertami mógł pozwolić sobie na chwilę szaleństwa i dobrej zabawy. Zenek Martyniuk zabrał swoją ukochaną żonę na zakupy do słynnego “Wielkiego Jabłka”, a chwilę później para pozwoliła sobie na zabawę ze śpiewem i tańcem.

ZOBACZ TEŻ: Daniel Martyniuk zaskoczył po sylwestrowym koncercie. Syn Zenka Martyniuka zrobił poważną awanturę w hotelu.

Maciej Kurzajewski towarzyszył Zenkowi Martyniukowi i jego żonie

Co ciekawe, na jednym z koncertów Zenka Martyniuka pojawił się również inny gwiazdor Telewizji Polskiej — Maciej Kurzajewski. Prezenter poleciał do Stanów, aby relacjonować to wydarzenie dla mieszkającej w Chicago Polonii. Po występie dziennikarz pokazał, jak bawi się muzyk i jego ukochana Danuta.

Kobieta z radością stałą u boku swojego męża i wspólnie z nim śpiewała jeden z utworów do tego samego mikrofonu. Na ten widok Maciej Kurzajewski nie krył zachwytu.

Szanowni państwo, pierwszy raz w historii, taki duet, Danuta Martyniuk i Zenon Martyniuk - powiedział po ich występie.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik