Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małżeństwo Martyniuka na włosku. Po burdzie w hotelu Faustyna nie wytrzymała, w sieci aż wrze
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.01.2024 20:28

Małżeństwo Martyniuka na włosku. Po burdzie w hotelu Faustyna nie wytrzymała, w sieci aż wrze

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Daniel Martyniuk, Faustyna
Problemy w małżeństwie Daniela Martyniuka. fot. KAPiF, instagram.com/swiat.gwiazd

Daniel Martyniuk niejednokrotnie już dawał swoim znanym rodzicom do wiwatu. W ostatnim czasie jednak usunął się z przestrzeni publicznej i wziął ślub. Wiele wskazywało na to, że dzięki relacji z Faustyną 34-latek w końcu się ustatkował. Niestety podczas Sylwestra mężczyźnie puściły hamulce i na skutek szokujących wydarzeń w Zakopanem Nowy Rok spędził na izbie zatrzymań. Czy wobec tego plotki o kolejnym rozwodzie Daniela Martyniuka okażą się prawdą?

Daniel Martyniuk niedawno po raz kolejny wziął ślub

Pierwszy ślub Daniela Martyniuka był niezwykle huczną i medialną uroczystością. Rodzina mężczyzny nie szczędziła funduszy, by mógł on w wyjątkowy sposób świętować wejście w związek małżeński. Jednak już po 2 latach gruchnęła wieść o rozwodzie syna Zenka Martyniuka. Mimo iż para doczekała się wspólne córeczki Leny, ich związek nie przetrwał próby czasu. 

W październiku 2023 roku Daniel Martyniuk ponownie stanął na ślubnym kobiercu w czarujących okolicznościach przyrody na Bali. Tym razem jego wybranką okazała się piękna Faustyna. Wiele wskazywało na to, że związek z kobietą dobrze wpływa na syna króla disco polo, a on ustatkował się u jej boku. 

Tymczasem zaledwie dwa miesiące po ślubie między małżonkami doszło do wielkiej awantury. 34-latek rozpoczął Nowy Rok od obrzucania ukochanej wulgaryzmami. To, do czego młody Martyniuk dopuścił się w Zakopanem, jeszcze długo będzie komentowane…

Daniela Martyniuka zgarnęła policja, wiadomo, co stało się potem. Finał sprawy szokuje Wyrok za posiadanie, stracone prawko, a teraz burdy w Zakopanem. Daniel Martyniuk nigdy nie był święty

Daniel Martyniuk pokłócił się z żoną

Nowy Rok rozpoczął się od ogromnego skandalu obyczajowego w Zakopanem. Okazuje się, że o wiele więcej emocji niż koncert Zenka na scenie “Sylwestra z Dwójką” wywołało skandaliczne zachowanie jego syna. Daniel Martyniuk miał potraktować swoją świeżo upieczoną żonę Faustynę w okrutny sposób. Świadkowie całego zajścia, z którymi rozmawiał “Super Express”, wyznali, że 34-latek awanturował się przed wejściem do pensjonatu i obrzucał kobietę wyzwiskami.

Zaraz po powrocie z sylwestrowych występów, przed hotelem rozbiegły się krzyki. Okazało się, że Daniel Martyniuk kłoci się ze swoją świeżo poślubioną żoną. Wyzywał ją, a ta nie mogła powstrzymać płaczu – opisywał jeden z gości w rozmowie z tabloidem.

Powyższą relację potwierdziło jeszcze kilka innych niezależnych informatorów, z którymi kontaktowały się media. Po tym, jak Daniel Martyniuk potraktował swoją żonę, pojawiły się plotki wieszczące szybkie rozstanie. Takie wieści wcale nie byłyby zaskakujące w obliczu tego, co się stało. Ile jednak znajduje się prawdy w tych twierdzeniach?

ZOBACZ TEŻ: Nie mieści się w głowie, co Daniel Martyniuk robił 7 dni przed aferą. W największych koszmarach nic nie wskazywało na klęskę

Problemy w małżeństwie Daniela Martyniuka, szokujące doniesienia

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia Daniel Martyniuk rozpętał w jednym z podhalańskich pensjonatów wielką awanturę. Nie tylko w przykry sposób potraktował swoją żonę, ale również zaczął agresywnie zachowywać się w stosunku do reszty hotelowych gości i obsługi. Ostatecznie został on skuty kajdankami i wyprowadzony z obiektu przez policję. Syn Zenka Martyniuka miał spędzić noc na izbie zatrzymań, co tylko zaogniło cały skandal. 

Jak w obliczu wydarzeń sylwestrowej nocy zdecyduje zachować się Faustyna? Kobieta nie zdecydowała się na publiczne skomentowanie tej sprawy, jednak w sieci już roi się od plotek wieszczących zakończenie drugiego małżeństwa Daniela Martyniuka. Ile w nich prawdy, niestety nie wiadomo.

Jeszcze niedawno obydwoje opowiadali o swojej miłości, a teraz małżonka kontrowersyjnego celebryty musi za niego świecić oczami i słuchać ordynarnych wyzwisk. Jak tak dalej pójdzie, to niewykluczone, że syn Zenka Martyniuka po raz drugi będzie się rozwodził, a o kościelnym ślubie na długo będzie mógł zapomnieć. W końcu jaka kobieta zniesie takie zachowanie męża czy partnera?! – grzmi “Super Express”.