Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nawet za Sylwestra Marzeń tak mu nie płacili. Lepiej usiądźcie. Tyle Zenek Martyniuk miał zarobić za reklamę wędlin w USA
Michał Fitz
Michał Fitz 25.12.2023 13:48

Nawet za Sylwestra Marzeń tak mu nie płacili. Lepiej usiądźcie. Tyle Zenek Martyniuk miał zarobić za reklamę wędlin w USA

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk fot. KAPiF

Zenek Martyniuk od ponad 2 dekad jest jednym z czołowych wykonawców muzycznych w Polsce. To naturalnie wiąże się z ogromnymi zyskami. Choć wokalista śpiewał już na wielu scenach, mało kto był w stanie zapłacić mu tyle, ile rzekomo dostał za reklamę… wędlin.

Zenek Martyniuk w USA

Zenek Martyniuk, podobnie jak wiele innych, polskich gwiazd, udał się niedawno do Stanów Zjednoczonych, by zagrać tam świąteczne koncerty dla lokalnej Polonii. Jest tam postacią niemal kultową. Polacy w USA uwielbiają jego muzykę, a historia skromnego chłopca z Podlasia, który stał się absolutną gwiazdą show-biznesu idealnie wpisuje się w schemat “amerykańskiego snu”.

Już za same te występy Zenek Martyniuk na pewno nie zarobił mało, a na miejscu znalazł jeszcze okazję, by dodatkowo się dorobić. Medialne doniesienia sugerują horrendalną wręcz kwotę.

Danuta Martyniuk właśnie pokazała się w odważnej stylizacji! Wygląda o wiele lat młodziej. Co za widok Danuta Martyniuk otoczona policją! Dwa słowa wszystko ujawniły. Wyjechała z kraju i takie wieści

Ile zarabia Zenek Martyniuk?

Zarobki króla disco polo są bardzo trudne do oszacowania, bo ma on wiele źródeł dochodu. Głównym są jednak koncerty, których Martyniuk potrafi zagrać 100 rocznie. Ich cena zaczyna się od 35 tysięcy złotych. I mówimy tu o zupełnie podstawowych występach.

Za wyjątkowe spektakle muzyczne dostaje oczywiście jeszcze więcej. Według medialnych doniesień za efektowny występ na Sylwestrze Marzeń zainkasował około 100 tysięcy.

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk niknie w oczach. Co się dzieje z 54-latkiem? Odpowiedzi nietrudno się domyślić
 

Zenek Martyniuk zbił fortunę na reklamie?

Zenek Martyniuk w trakcie pobytu w USA zareklamował także wędliny tamtejszych, polonijnych milionerów. Sam oczywiście nie przyznał się, ile na tym zarobił, ale informator portalu "ShowNews" donosi o niebotycznej wręcz kwocie.

Według niego wokalista miał za to zlecenie dostać 200 tysięcy dolarów! Jeśli kwota faktycznie jest prawdziwa, to około 8 razy więcej, niż Telewizja Polska była mu wstanie zapłacić za sylwestrowy koncert.

Źródło: ShowNews

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"