Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak się bawi Zenek Martyniuk, przyłapali go na przedsylwestrowym spotkaniu. Co tam robił w przeddzień koncertu?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.12.2023 12:24

Tak się bawi Zenek Martyniuk, przyłapali go na przedsylwestrowym spotkaniu. Co tam robił w przeddzień koncertu?

Tak się bawi Zenek Martyniuk
Tak się bawi Zenek Martyniuk, fot. KAPIF

Zenek Martyniuk jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd dzisiejszego Sylwestra Marzeń w Dwójce. Muzyk od lat koncertuje tego dnia i w związku z tym nigdy nie może pochwalić się wolnym Sylwestrem, spędzonym u boku przyjaciół. Dlatego też swoją celebrację przeniósł na wczorajszy wieczór. Wiemy, jak bawił się piosenkarz.

Zenek Martyniuk już dzisiaj na sylwestrowej scenie

Już dzisiaj wieczorem odbędzie się jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów tego roku. Telewizja Polska, jak co roku, zadbała o to, aby 2023 pożegnać w doborowym towarzystwie i przy najlepszej muzyce. Podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem nie zabraknie największych polskich gwiazd, które zaśpiewają dla nas swoje najpopularniejsze przeboje.

Stałym gościem tego wydarzenia jest Zenek Martyniuk, który co roku zachwyca nas swoimi występami na sylwestrowej scenie TVP. Nie inaczej mogło być tym razem, dlatego też dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że wokalista disco polo pojawi się dziś w stolicy polskich Tatr. Wiemy, jednak jak muzyk spędzał poprzedni wieczór. Pozwolił sobie na mnóstwo dobrej zabawy!

Zenek Martyniuk niknie w oczach. Co się dzieje z 54-latkiem? Odpowiedzi nietrudno się domyślić Wybuchła ogromna burza po występie Zenka Martyniuka. To nie był zwyczajny koncert

Zenek Martyniuk świętował Sylwestra dzień wcześniej

W związku z tym, że piosenkarz disco polo jest jedną z największych gwiazd Sylwestra Marzeń w Zakopanem, ten wyjątkowy dzień co roku wypełniony  jest dla niego pracą i przygotowaniami do wielkiego koncertu. Niestety, gwiazdor nie może pozwolić sobie na świętowanie nowego roku w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół.

Okazało się jednak, że lider zespołu Akcent znalazł na to sposób i zakończenie 2023 roku świętował już dzień wcześniej. Po próbach do dzisiejszego koncertu Zenek Martyniuk i jego znajomi wybrali się razem na Krupówki, gdzie postanowili usiąść w restauracji i urządzić sobie przedsylwestrowe spotkanie.

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk otrzymał wezwanie do sądu. Chodzi o jego syna Daniela!

Tak bawił się Zenek Martyniuk na przedsylwestrowym świętowaniu

Muzyk i jego znajomi mieli mały problem ze znalezieniem miejsca w restauracji — Krupówki zazwyczaj są zatłoczonym miejscem, a dzień przed sylwestrem na ulicach są prawdziwe tłumy. Grupa udała się jednak dalej i tam też udało im się usiąść. Jak donosi dziennik “Fakt Zenek Martyniuk świętował sylwestra zimową herbatą z goździkami, a później zamówił pierogi z jagodami.

Dziennikarze donoszą również o tym, że po wyjściu z lokalu lider grupy Akcent postanowił zapalić. Nie wiadomo jednak do końca, czy był to tradycyjny papieros, czy ten elektroniczny.

Źródło: fakt.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"