Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rzucił ją, bo o siebie nie dbała. Teraz na widok Marty ze "ŚOPW" opadłaby mu szczęka. Ale schudła!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.09.2023 19:41

Rzucił ją, bo o siebie nie dbała. Teraz na widok Marty ze "ŚOPW" opadłaby mu szczęka. Ale schudła!

Metamorfoza Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Metamorfoza Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", fot. Instagram/@martapodbiol1; kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Marta bez wątpienia była jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Teraz gwiazda kontrowersyjnej produkcji pokazała się w całkowicie nowej odsłonie. Kobieta zmieniła się nie do poznania i właśnie zdradziła kulisy swojej walki o zgrabną sylwetkę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zostawił ją, bo o siebie nie dbała, dziś wygląda nie do poznania

Marta Podbioł od samego początku zwróciła uwagę wszystkich wiernych fanów programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Dziewczyna stanęła na ślubnym kobiercu z Maciejem i od samego początku nie wydawała się z tego powodu zadowolona. Małżeństwo nie potrafiło znaleźć wspólnego języka i z każdym odcinkiem coraz bardziej oddalało się od siebie.

Marta była pierwszą w historii polskiej edycji uczestniczką, która zgłosiła się do reality show jako samotna matka, licząc na odnalezienie prawdziwej miłości i nowego opiekuna dla swojego dziecka. Niestety, jej programowy mąż na każdym kroku krytykował kobietę i zarzucał jej brak dbałości o swoje ciało i wygląd. Ich relacja zakończyła się ogromną kłótnią w finałowym odcinku.

Wyszła za Araba... Ostrzegali ją nawet urzędnicy! Porażające, co spotkało ją na koniec

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła się nie do poznania!

Teraz uczestniczka kontrowersyjnego reality show zaprezentowała się światu w całkiem odmienionej wersji siebie. Marta Podbioł dodała zdjęcie na Instagrama, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda po swojej wielkiej metamorfozie! Zmianie uległa nie tylko blond fryzura kobiety, którą obecnie zastąpiły długie brązowe pasma, ale również jej figura.

Okazało się, że gwiazda “Ślubu od pierwszego wejrzenia” bardzo schudła, a w swoich social mediach pokazała fanom swoją całkiem nową sylwetkę. Trzeba przyznać, że dziewczyna prezentuje się naprawdę fenomenalnie, a w komentarzach nie brak miłych słów i komplementów od internautów. Marta Podbioł ujawniła również, jak udało jej się zrzucić kilka kilogramów.

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ujawnia kulisy metamorfozy

Nagła zmiana wyglądu gwiazdy popularnego reality show bardzo zaskoczyła wszystkich wiernych fanów. Nic więcej dziwnego, że internauci są ciekawi, jak Marcie udało się osiągnąć swoją wymarzoną sylwetkę i pozbyć kilku kilogramów.

Podczas jednej z relacji na swoim profilu na Instagramie gwiazda “Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradziła, w jaki sposób zaczynała swoją przygodę z odchudzaniem. Teraz nie do końca jest z tego dumna.

Nie pytajcie mnie, jak schudłam, bo nie ma czym się chwalić. Nie chcę dostarczać wam głupich pomysłów. Nie było to zdrowe.

Obecnie jednak Marta Podbioł stosuje dietę wegańską. Zaapelowała też do fanów, aby ostrożnie podchodzili do różnego rodzaju diet i jadłospisów i kierowali się przede wszystkim swoim zdrowiem, a nie marzeniem o idealnym wyglądzie.

Najpierw weganizm. Tak zwany detoks wegański Katarzyny Skrzyneckiej, który zakończył się "jojem", co też mnie czeka. A ostatnie siedem kilo w trzytygodniowym stresie, czyli z najlepszym "odchudzaczem".

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego