Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Pieńkowska ma dorosłą córkę. Przez lata drżała o jej przyszłość
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.06.2024 06:00

Małgorzata Pieńkowska ma dorosłą córkę. Przez lata drżała o jej przyszłość

Małgorzata Pieńkowska
fot. KAPIF

Małgorzata Pieńkowska może pochwalić się nie tylko sukcesywną karierą zawodową, ale też udanym życiem osobistym. Mało kto wie, że gwiazda ma już dorosłą córkę, która poszła w jej ślady i również swoje życie związała z aktorstwem. Znana mama przez lata obawiała się o jej przyszłość.

Małgorzata Pieńkowska doczekała się dorosłej córki

Małgorzata Pieńkowska jest dzisiaj jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda największą rozpoznawalność zyskała dzięki roli w kultowym serialu “M jak miłość”, gdzie od lat wciela się w postać Marii Mostowiak. 

Aktorka bardzo niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym i bardzo chroni swoją prywatność. Nic więc dziwnego, że mało kto wie, że posiada już dorosłą córkę, która podobnie, jak jej znana mama, postanowiła związać swoją przyszłość z aktorstwem. Wybór jedynaczki Iny Sobali wiązał się jednak ze sporym stresem.

Małgorzata Pieńkowska
Małgorzata Pieńkowska doczekała się dorosłej córki, fot. KAPIF
Małgorzata Pieńkowska EA
Małgorzata Pieńkowska doczekała się dorosłej córki, fot. KAPIF
W tym miejscu zostanie pochowana Barbara Sienkiewicz. Spocznie z bliską osobą Mąż Sylwii Peretti zdradza, jak poznał celebrytkę. "Kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz"

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej również została aktorką

Ina Sobala od małego pragnęła iść w ślady swojej mamy i również zostać aktorką. Jej wybór był zawsze wspierany przez gwiazdę, lecz nie ukrywała ona, że delikatnie napawał ją niepokojem. Wszystko dlatego, że Małgorzata Pieńkowska znała tę branżę od podszewki i doskonale wiedziała, jak niepewny jest to zawód.

Teraz jednak Marysia z “M jak miłość” nie musi się obawiać o losy swojej jedynaczki. 32-letnia Ina świetnie sobie radzi i nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Dodatkowo dziewczyna doczekała się już kilku nagród i wyróżnień za swoją pracę. Dumna mama nie kryje radości i wspiera swoją córkę w dążeniu do kolejnych celów.

ZOBACZ TEŻ: Dopasuj utwór do polskiego serialu. 4 na 10 to poziom ekspert.

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej nigdy nie rozmawia z nią o pracy

Co ciekawe, pomimo faktu, że matka i córka zajmują się dokładnie tym samym, bardzo rzadko pozwalają sobie na rozmowy o tej tematyce. Wszystko za sprawą Iny, która nie ma ochoty opowiadać mamie o kulisach swojej pracy oraz prosić ją o poradę.

Mamy mnóstwo tematów do przegadania i nigdy się ze sobą nie nudzimy, choć czasami mama podpytuje mnie o role i atmosferę na planach. Uważam, że jest mnóstwo ważniejszych spraw, niż te związane z pracą. Poza tym, moja mama nie jest recenzentką, aby oceniać mnie pod kątem zawodowym - przyznała kiedyś Ina.

Dziewczyna podkreśliła też, że Małgorzata Pieńkowska stworzyła jej naprawdę cudowny dom i pozwoliła na samodzielny wybór swojej ścieżki kariery, za co do dzisiaj jest jej ogromnie wdzięczna.