Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sparodiował "Hotel Paradise" i "Love Island". Film już jest hitem
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 02.05.2024 09:46

Sparodiował "Hotel Paradise" i "Love Island". Film już jest hitem

Damian Tkaczuk, Love Island
Fot. TikTok/damian_tkaczuk, Instagram/loveislandwyspamilosci, Facebook/hotelparadise

Popularny w sieci tiktoker postanowił nagrać kilka filmików, w których sparodiował popularne w Polsce randkowe show. Jego video szybko stały się hitem sieci, generując miliony wyświetleń i masę komentarzy. “Czekam na te filmiki bardziej, niż na wypłatę” - pisali internauci. 

Programy randkowe cieszą się w Polsce dużą popularnością

Randkowe show cieszą się bardzo dużą popularnością w naszym kraju. Najchętniej oglądane z nich to “Love Island” i “Hotel Paradise”. Do programów zgłaszają się osoby, które szukają miłości, a niektórym nawet udaje się ją znaleźć. Mało który związek jednak jest w stanie przetrwać próbę czasu. 

W poprzednim sezonie “Love Island” nie brakowało kontrowersji. Może właśnie dlatego widzowie tak chętnie oglądali kolejne odcinki. Dramaty uczestników dostarczyły inspiracji dla internetowych twórców. 

Przyjaciel Kaźmierskiej szybko uciął temat. "To byłeś ty?" Tego projektu nie dało się zrealizować. Zmiana planów w trakcie remontu

Damian Tkaczuk sparodiował popularne show. Filmik hitem internetu

Damian Tkaczuk jest jednym z najpopularniejszych tiktokerów w Polsce. Jest aktywny także na Instagramie, gdzie obserwuje go 298 tys. followersów. On i jego partnerka, Dominika Helbin stworzyli serię filmików o przygodach Patryka i Dżesiki - stereotypowej polskiej pary z sieci.  

Niedawno internetowi twórcy wybrali się w podróż na Bali, gdzie łączyli odpoczynek z tworzeniem contentu na swoje kanały w mediach społecznościowych. Wpadli wówczas na pomysł, aby połączyć Patryka i Dżesikę z popularnymi w Polsce randkowymi show i w taki sposób powstała parodia “Hotelu Paradise” i “Love Island”, która podbiła serca internatów. Nagrania osiągnęły rekordową liczbę odtworzeń zarówno na TikToku, jak i Instagramie. 

Internauci komentują parodię Damiana Tkaczuka

Internautom bardzo spodobały się najnowsze filmiki Damiana Tkaczuka i jego partnerki, Dominiki. Szybko stały się one hitem sieci. W sekcji komentarze pojawiło się mnóstwo wpisów osób, które prosiły o więcej contentu w tym stylu. 

  • Dawajcie tego więcej, bo się wkręciłem.
  • Za mało słów “jakby” i "vaib" w tych programach używają tych słów jak przecinka.
  • Czekam na te filmiki bardziej, niż na wypłatę.
  • Kiedy można się spodziewać w TV ?

Ty też czekasz na nowe nagrania Damiana?