Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Cichopek i Kurzajewski z dziećmi w "PnŚ". Wzruszające chwile na wizji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.02.2023 18:35

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski z dziećmi w "PnŚ". Wzruszające chwile na wizji

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. KAPIF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zachwycili w ostatnim odcinku programu “Pytanie na śniadanie”. Prowadzący poranne show mieli okazję współpracować z zaproszonymi do studia dziećmi przy przygotowywaniu donatów. Fani zauważyli, że świetnie się z nimi dogadują.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem z dziećmi na planie PnŚ

Program “Pytanie na śniadanie” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na kolejne odcinki porannego show. Nie da się ukryć, że zarówno Katarzyna Cichopek, jak i towarzyszący jej Maciej Kurzajewski świetnie odnajdują się przed kamerami i umiejętnie dbają o przyjemną atmosferę w studiu.

Podobnie było ostatnio, gdy w kultowym show TVP gościli najmłodsi, którzy wspólnie z prowadzącymi mieli za zadanie przygotowanie słodkości przed zbliżającym się Tłustym Czwartkiem.

 

"Co tu się dzieje?" Przerażony klient pokazał, jak wygląda Biedronka Outlet. Jest ich w Polsce tylko kilka

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają świetny kontakt z dziećmi

Prezenterzy świetnie odnaleźli się w roli opiekunów i zadbali o to, aby każdy z zaproszonych gości czuł się w kuchni śniadaniówki komfortowo. Fani zauważyli, że zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski szybko znaleźli z dziećmi wspólny język i dobrze się z nimi bawili przy przygotowywaniu donutów.

Nie powinno to nikogo dziwić, zwłaszcza że sami prowadzący “Pytanie na śniadanie” są rodzicami i zawsze podkreślali, że ich pociechy są dla nich najważniejsze.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie2.jpgPytanie na śniadanie.jpg

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dementują plotki o ślubie

Związek dwóch największych gwiazd Telewizji Polskiej kwitnie w najlepsze. Jakiś czas temu zakochani świętowali 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego, a od czasu oficjalnego ogłoszenia ich relacji chętnie dzielą się szczegółami swojej codzienności na Instagramie.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje na temat rzekomego ślubu, który mają planować Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Szybko jednak okazało się, że wyjazd do Grecji to po prostu pomysł na luksusowe wakacje, a nie romantyczną ceremonię ślubną.

 -Niewykluczone, że odwiedzimy Grecję wakacyjnie wraz z dzieciakami. Ale to chyba nie o moim ślubie jest mowa - skomentowała jakiś czas temu aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"