Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wojciech Glanc o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Smutne
Michał Fitz
Michał Fitz 14.02.2023 07:54

Wojciech Glanc o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Smutne

Kasia Cichopek
KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka miesięcy temu stali się z dnia na dzień jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Czyżby ich uczucie miało zgasnąć tak nagle, jak się pojawiło?

Tak sugeruje Wojciech Glanc, który miał wizję dotyczącą pary prezenterów. Co widział?

Wojciech Glanc o związku Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim

Glanc w sprawie gwiazdorskiej pary rozmawiał z „Super Expressem”. Jak wyjawił, poczuł, że w relacji tej dwójki jest coraz mniej uczuć. Wydaje mu się, że cały związek trwa dlatego, że para ma z tego wspólny interes, ale na dłuższą metę taka relacja nie przetrwa.

- Czuję, że to jest dwóch obcych sobie ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania zawodowe, jakiś wspólny interes, ale miłości tam już nie czujęmówił jasnowidz.

Wczoraj na wizji "The Voice Senior" Alicja Węgorzewska wywołała skandal. Wielu poczuło się dotkniętych jej żartem

Czy Katarzyna Cichopek będzie miała nowego partnera?

Wojciech Glanc nie tylko pokusił się o wytypowanie przyszłości dla obecnej relacji Katarzyny Cichopek, ale także przewidział, jak ma wyglądać jej kolejna relacja. Jak uważa, za 2 lata aktorka będzie już związana z kimś kompletnie innym. Dodał przy tym, że będzie to mężczyzna raczej niezwiązany z show-biznesem i ta relacja nie będzie taka medialna.

Dużo mniej przyjemną przyszłość przewidział za to Kurzajewskiemu. Jak twierdzi Glanc, dziennikarz później wpakuje się w kilka przelotnych związków.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wciąż razem

Pomimo plotek i takich przepowiedni, nic namacalnego nie wskazuje na to, by Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli się rozstać. Gdy się obok siebie pojawiają, widać po ich spojrzeniach, że dalej łączy ich silne uczucie.

Mało tego, przecież kilka tygodni temu spekulowano, że para zaręczyła się w trakcie wspólnego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Żadne z nich nie chciało tego jednak oficjalnie skomentować. W opisywaniu swojej relacji mediom obydwoje są bardzo powściągliwi.

Zobacz post: