Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowska pokazała przygnębiający widok po meczu. W komentarzach trzęsienie ziemi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.06.2024 21:55

Lewandowska pokazała przygnębiający widok po meczu. W komentarzach trzęsienie ziemi

Anna Lewandowska
fot. KAPIF

Za nami drugi mecz Biało-Czerwonych w ramach Euro 2024. Niestety, wynik spotkanie nie napawa nas optymizmem. Zaraz po ostatnim gwizdku Anna Lewandowska zamieściła poruszający post w social mediach.

Za nami drugi mecz Polaków na Euro 2024

Dzisiaj w piątek 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 reprezentacja Polski zmierzyła się w Berlinie z Austriakami. Jest to już drugie spotkanie Biało-Czerwonych w ramach trwającego obecnie Euro 2024. Niestety, pomimo zaciekłej walki naszych zawodników, mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla naszych rywali.

Mimo że już po pierwszym meczu Polaków, który rozegraliśmy z Holandią i zakończyliśmy przegraną 2:1, spotkanie z Austrią określano mianem “meczu o wszystko”, polscy kibice nie tracili wiary w naszych piłkarzy. Teraz jednak nasze szanse na awans do 1/8 Mistrzostw Europy są raczej niewielkie.

Szczęsny dla niej stracił głowę przed Mariną. Tak wygląda jego była Dariusz Szpakowski pękł w 10 minucie meczu. Nie wytrzymał po golu Austriaków

Co po przegranej Polaków na Euro 2024?

Mimo że Polacy zagrali naprawdę dobry mecz, a komentatorzy nie mogli przestać zachwalać ich ducha walki i zaangażowania na boisku, mecz z Austrią zakończył się niepomyślnym dla nas wynikiem 3:1. Jest to już druga porażka Biało-Czerwonych na Euro 2024.

Wielu kibiców zastanawia się, jak będą wyglądać dalsze losy naszej reprezentacji podczas tego turnieju. Wiadomo, że we wtorek 25 czerwca o godzinie 18:00 nasza drużyna rozegra ostatni mecz fazy grupowej z reprezentacją Francji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to nasze ostatnie spotkanie w tym Euro.

Jedyną opcją, którą pozwala nam na awans do 1/8 finału jest znaczna wygrana z wicemistrzami świata oraz wynik dzisiejszego spotkania Francji z Holandią. Tutaj musielibyśmy zobaczyć wygraną Holendrów.

ZOBACZ TEŻ: To spotkało córkę Szpakowskiego w Tajlandii. Niewiarygodne, co usłyszała.

Anna Lewandowska zamieściła post po przegranej Polaków na Euro 2024

Przegrana naszych rodaków bardzo zasmuciła wszystkich wiernych kibiców, którzy do ostatniej minuty spotkania nie tracili wiary w nasz sukces. Niestety, wynik okazał się niebłagalny. Zaraz po ostatnim gwizdku w sieci pojawił się również post Anny Lewandowskiej, która kibicowała Biało-Czerwonym.

Żona grającego dzisiaj w Berlinie Roberta Lewandowskiego pochwaliła się zdjęciem swojej córki, która założyła na siebie koszulkę z nazwiskiem i numerem swojego znanego taty. Post został podpisany rozczulającymi słowami.

Zawsze wspieramy

Fani nie kryją swojego zachwytu postawą trenerki i zgadzają się z tym, że nawet po porażce powinniśmy trwać razem z naszą drużyną. W sieci posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy

Zawsze z drużyną, zawsze z Robertem

I oto chodzi  Kibicem się jest a nie bywa!. Zawsze do końca

Dumni po wygranej wierni po porażce

Zawsze za Polską reprezentacją!!!!