Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dariusz Szpakowski pękł w 10 minucie meczu. Nie wytrzymał po golu Austriaków
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.06.2024 18:18

Dariusz Szpakowski pękł w 10 minucie meczu. Nie wytrzymał po golu Austriaków

Wojciech Szczęsny
Rex Features/East News

Na dzisiejszy dzień czekało wielu kibiców piłki nożnej. Już dziś polska drużyna narodowa zmierzy się z Austrią. Plany organizatorów Euro 2024 popsuć mogła pogoda. Nad stolicą Niemiec przechodzą silne burze, którym towarzyszą niebezpieczne zjawiska atmosferyczne. Pomimo tego, mecz się rozpoczął. To niebywałe, co wydarzyło się w 10 minucie spotkania. 

Już dziś polska drużyna narodowa gra z Austrią

Pierwszy mecz na Euro 2024 Polska stoczyła z Holandią. Niestety, nasza reprezentacja mimo tego, że walczyła dzielnie, przegrała 1:2. Czy uda nam się wygrać z Austrią? Na pewno pomóc może fakt, że po doznanej kontuzji do gry prawdopodobnie wraca Robert Lewandowski. Kto jeszcze będzie reprezentował biało-czerwonych w tym meczu? 

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Austrią na Euro 2024 to Szczęsny - Bednarek, Dawidowicz, Kiwior - Frankowski, Ślisz, Moder, Zieliński, Zalewski - Buksa, Lewandowski. 

“Nie jesteśmy już kolegami”. Takiej atmosfery w kadrze Polski nie było dawno Majdan bez hamulców. Nie miał pojęcia, że wszystko idzie na żywo

Mecz Polska - Austria stał pod znakiem zapytania

Pogodowe doniesienia przed meczem Polska - Austria nie nastrajały optymistycznie. Nad stolicą Niemiec miał przejść istny pogodowy armagedon. Synoptycy nie wykluczali pojawienia się tornad. Przed meczem ewakuowano strefę kibica w Berlinie z powodu silnej ulewy. 

Wielu kibiców czekało do ostatniej chwili ze zniecierpliwieniem. Pomimo tej trudnej sytuacji mecz rozpoczął się planowano. 

Polska straciła gola w 10 minucie meczu

Reprezentacja Austrii strzeliła gola naszej drużynie i to w 10 minucie meczu. Po tym walka stała się nawet bardziej zacięta. Polska walczy, aby wyrównać ten wynik. Dariusz Szpakowski po tym jak straciliśmy gola powiedział:

Nikt nie mówił, że będzie łatwo - powiedział komentator.