Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ida Nowakowska dopiero pożegnała się z "Pnś", a tu takie wieści! Szykuje się międzynarodowa kariera?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 29.01.2024 14:39

Ida Nowakowska dopiero pożegnała się z "Pnś", a tu takie wieści! Szykuje się międzynarodowa kariera?

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska ma nową pracę, fot. KAPiF

Ida Nowakowska jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej, która od lat kojarzona była przede wszystkim z porannym programem “Pytanie na śniadanie”. Jej nagłe zwolnienie zaskoczyło wielu, jednak jak pokazał czas, prezenterka nie może narzekać na brak pracy i już niebawem pojawi się w kolejny formacie.

Ida Nowakowska twarzą TVP

Ida Nowakowska jest osobą o wielu talentach. Od lat związana jest z tańcem i aktorstwem, a widzowie zapewne kojarzą ją z pierwszej edycji programu “You Can Dance - Po Prostu Tańcz”. Choć w programie występowała jako uczestniczka, szybko zaczęła się spełniać również jako prezenterka. 

Niedługo później widzowie podziwiali Idę w takich formatach jak “The Voice Kids”, “Ameryka da się lubić”, “Bake Off Junior”, a także powróciła do “You Can Dance - Po Prostu Tańcz” jako jurorka. Tę samą rolę pełniła także w “Dance Dance Dance”. 

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska ma nową pracę, fot. KAPiF
Ida Nowakowska skonsternowana na wizji po słowach ciężarnej dziennikarki PnŚ. "Nie wiem, czy mówiłaś to szczerze" Ida Nowakowska podczas Eurowizji zaskoczyła świat ubiorem. Wszyscy na nią patrzyli

Ida Nowakowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Choć Idę Nowakowska można było zobaczyć w wielu formatach, przez ostatnie lata kojarzona była przede wszystkim z “Pytaniem na śniadanie”, które współprowadziła razem z Tomaszem Wolnym

W ostatnim czasie Telewizja Polska przechodzi wielkie zmiany i nie ominęły one “Pytania na śniadanie”. Ku zdziwieniu wielu oglądających, z programem pożegnało się większość prezenterów, m.in. Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Małgorzata Tomaszewska czy Maciej Kurzajewski. 

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska ma nową pracę, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: To już pewne. Wszyscy prowadzący “Pytanie na śniadanie” stracili pracę. Za kim będziecie tęsknić najbardziej?

Gdzie wystąpi Ida Nowakowska?

Brak Idy Nowakowskiej w “Pytaniu na śniadanie” okazał się ogromnym zaskoczeniem, bowiem tancerka od lat kojarzona była z programem. Szybko jednak okazało się, że gwiazda nie może narzekać na brak pracy i już otrzymała kolejny angaż. 

Ida Nowakowska została zaproszona do współpracy przy “Virtuosos V4+”, o czym ochoczo poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Format można oglądać m.in. w serwisie YouTube. 

Uwielbiam prowadzić ten niesamowity międzynarodowy program telewizyjny i wspierać młodych wirtuozów, którzy są przyszłością muzyki klasycznej - napisała Ida na Instagramie. 

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy