Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba ma problemy zdrowotne? Jego żona zabrała głos
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.03.2024 07:11

Krzysztof Skiba ma problemy zdrowotne? Jego żona zabrała głos

Krzysztof Skiba z żoną
Fot. KAPiF; AKPA

Krzysztof Skiba może pochwalić się wieloma sukcesami zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Artysta cieszy się ogromną popularnością wśród fanów muzyki rockowej, natomiast prywatnie wiedzie szczęśliwe życie u boku swojej żony Karoliny, z którą ożenił się w ubiegłym roku. Niestety sielanka zakochanych została przerwana. Partnerka Krzysztofa Skiby ujawniła, przez co przechodził artysta. Wyznała wprost, że bała się, że go straci. 

Krzysztof Skiba jest w szczęśliwie zakochany

Krzysztof Skiba jest najbardziej rozpoznawalnym członkiem zespołu “Big Cyc”. Jednak fani, którzy go śledzą, interesują się nie tylko jego twórczością, ale również szczegółami barwnego życia prywatnego. Na początku ubiegłego roku gruchnęła wieść, że wokalista po 30 latach małżeństwa rozwiódł się z żoną Renatą. Parze, która doczekała się dwójki synów, fani wróżyli szczęście do grobowej deski, jednak ich przewidywania okazały się zupełnie nietrafione. Wszystko ze względu na fakt, że Krzysztof Skiba zupełnie stracił głowę dla młodszej o niemal 26 lat Karoliny Kempińskej.

Wieść o tym, że Krzysztof Skiba zamierza ożenić się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak dostał rozwód, zelektryzowała fanów. Część z nich zaczęła niepochlebnie komentować związek muzyka, krytykując m.in. różnicę wieku, jaka występuje między zakochanymi. Ci jednak na przekór wszystkim udowodnili, że tworzą zgodną i szczęśliwą parę, która nie widzi poza sobą świata. Na ślubnym kobiercu stanęli w sierpniu 2023 roku. Od tego wydarzenia nie minął nawet rok, jak Karolina wyjawiła, że przeszła ze swoim ukochanym przez bardzo trudny rozdział w życiu. 

Skiba już naprawdę przegiął? Szokująca przypowieść artysty “Czarownica Krystyna, leśniczy Tusk” Krzysztof Skiba zadrwił z Dudy, Kamińskiego i Wąsika. „Takich jaj jeszcze nie było. Kryminalna dziupla”

Żona Krzysztofa Skiby ma za sobą trudne doświadczenia

W ubiegłym roku żona Krzysztofa Skiby zdecydowała podzielić się publicznie piorunującą diagnozą, którą usłyszała parę lat wcześniej. Karolina ujawniła, że jest nosicielką mutacji genu BRCA1, który drastycznie zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi czy jajnika. Niestety kobiecie nie udało się uniknąć walki z tą bezwzględną chorobą.

Prawie trzy lata temu w październiku usłyszałam tę diagnozę. Przeszłam całościowe leczenie, nikt nie wie ile to kosztowało bólu fizycznego, czy psychicznego. Również pod tym względem, że człowiek zmienia się wizualnie i jego możliwości – pisała na Instagramie.

Po 9 miesiącach intensywnego leczenia żona Skiby pokonała nowotwór piersi. Jednak ze względu na ryzyko, które wciąż na niej ciąży, zdecydowała się również na profilaktyczne usunięcie jajników i jajowodów, czyli tzw. adneksektomię. Po tym, jak podzieliła się tymi wstrząsającymi informacjami, fani zalali ją słowami wsparcia. Niestety nie były to jedyne złe wieści, którymi podzieliła się Karolina. Tym razem dotyczyły one jednak jej ukochanego, Krzysztofa Skiby.

ZOBACZ TEŻ: Ona opiekowała się nim po operacji, a on pisał z KOCHANKĄ. Okropne, co ujawniono o Krzysztofie Skibie

Krzysztof Skiba zmagał się z poważną chorobą, opiekowała się nim żona

Karolina zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, jednak nie ona jedyna doświadczyła skutków choroby na własnej skórze. Żona Krzysztofa Skiby postanowiła zdradzić, co działo się w życiu jej ukochanego, a także jak wpłynęły na nią te doświadczenia. W obszernym wpisie na Instagramie odpowiedziała na pytanie, jak poznała wokalistę oraz kiedy zrozumieli, że nie są dla siebie tylko przyjaciółmi:

Miłość się czuje, a nie wie. Ale na pewno nasze sytuacje zdrowotne nam to uświadomiły. Gdy Krzyś miał problemy zdrowotne i nie mogliśmy się widywać (era covida, ja w Łodzi, on w Gdańsku), to całymi dniami płakałam i umierałam wewnętrznie. Potem ja i on tak samo, choć wtedy się widywaliśmy, ale widmo poważnej choroby zawsze sprawia, że czuję lęk przed stratą – przekazała żona artysty w relacji na Instagramie.

Po tym wyznaniu wiele osób zaczęło dociekać szczegółów choroby wokalisty, dlatego Karolina zdecydowała się wyjaśnić:

Już jakiś czas temu o tym mówiłam: jestem po agresywnym raki piersi. I pełnym leczeniu. Krzyś o swoich nie mówił publicznie, więc nie będę wchodzić w szczegóły, ale też miał swoje batalie. Chodzi o to, że gdy przychodzi myśl, że możesz kogoś stracić dopiero widzisz, co na sto proc. czujesz – wyjaśniła.