Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oniemieliśmy na widok tego, kto pojawił się na ślubie Krzysztofa Skiby. Jeszcze niedawno mieli ostry konflikt
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.08.2023 12:33

Oniemieliśmy na widok tego, kto pojawił się na ślubie Krzysztofa Skiby. Jeszcze niedawno mieli ostry konflikt

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska
Zaskakujący gość na ślubie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Fot. Instagram/Karolina Kempińska

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska dopełnili formalności. Od wczoraj są już pełnoprawnym małżeństwem! Na wyjątkowym ślubie pojawili się najbliżsi i przyjaciele pary, ale również plejada gwiazd, których obecność uświetniła ceremonię. Wśród gości pojawił się jednak ktoś, kogo fani Skiby na pewno się nie spodziewali!

Krzysztof Skiba wziął drugi ślub

Krzysztof Skiba przez ponad 30 lat był w związku z żoną Renatą. Para doczekała się dwóch synów, którzy mają obecnie po 36 i 26 lat. Niespodziewanie lider zespołu “Big Cyc” ogłosił jednak rozstanie. Długo jednak nie rozpaczał po zakończonej relacji, ponieważ w jego życiu pojawiła się młodsza o 26 lat Karolina Kempińska.

Przez bardzo wiele lat czułem się w małżeństwie dobrze, ale coś się wypaliło. Skończyło. Po 34 latach zabezpieczyłem finansowo żonę i dzieciaki. Zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Zabrałem tylko samochód. (…) Mam nadzieję, że czas uleczy rany i za kilka lat, a może wcześniej, wszyscy się spotkamy na grillu i nikt do nikogo nie będzie miał pretensji. Teraz to jeszcze zbyt świeże – opowiadał muzyk w wywiadzie z portalem “gazeta.pl”.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska długo szykowali się do ślubu. Widać było, że zakochani chcą mieć dopracowany każdy szczegół, by dzień ich ceremonii wyszedł perfekcyjnie. 19 sierpnia powiedzieli sobie uroczyste “tak”. W tym wyjątkowych chwilach towarzyszyli im oczywiście zaproszeni goście. Wśród nich pojawiła się osoba, której mało kto się tam spodziewał. 

Badał sprawę Iwony Wieczorek. Wdowa ujawnia wstrząsające szczegóły. Te SMS-y odkryła w jego telefonie

Kto bawił się na ślubie Krzysztofa Skiby?

19 sierpnia okazał się tą długo wyczekiwaną, tajemniczą datą ślubu Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Szczęśliwa nowina natychmiast obiegła internet. W nocy do sieci trafiły kadry z wesela zakochanej pary, od których w oku może zakręcić się łezka. Jako pierwszy zdjęciem z nowożeńcami pochwalił się Krzysztof Ibisz. Był on tylko jedną z zaskakujących person, które pojawiły się na weselu!

Wśród gości weselnych nie mogło zabraknąć kolegów Krzysztofa Skiby z zespołu “Big Cyc”. W trakcie imprezy uraczyli oni uczestników krótkim występem. Oprócz tego w tłumie mogliśmy wypatrzeć także aktorów Michała Milowicza i Jacka Kawalca, dziennikarza Antyradia Aleksandra Ostrego Ostrowskiego, “Chucka Norrisa”, a także… osobę związaną z uniwersum “Kiepskich”! 

Projekt bez nazwy - 2023-08-20T122526.734.png
Wesele Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Fot. instagram.com/bialesiu

Niespodziewany gość na ślubie Krzysztofa Skiby

Jednym z najmniej spodziewanych gości na weselu Krzysztofa Skiby okazał się Andrzej Grabowski. Fotoreporterom udało się wypatrzeć aktora wśród tłumu innych zaproszonych osób. Jest to o tyle zaskakująca sytuacja, iż panowie mieli ze sobą w przeszłości konflikt. 

Na początku bieżącego roku Skiba opublikował felieton, w którym wyraził swoją niepopularną opinię na temat zapraszania gwiazd na imprezy zamknięte. Zarzucił w nim kilku osobom, m.in. Andrzejowi Grabowskiemu, ucieczki z eventów po wypełnieniu obowiązków zapisanych w kontrakcie. Dodatkowo stwierdził, iż gwiazdor “Świata według Kiepskich” sam ze sobą upija się wódką w pokojach hotelowych. Jego słowa wywołały wówczas stanowczą reakcję Andrzeja Grabowskiego, który wszystkiemu zaprzeczył, jednak wygląda na to, że panowie doszli po tej sytuacji do porozumienia.

slub Krzysztofa Skiby (14).png
Zaskakujący gość na ślubie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Fot. Instagram/Karolina Kempińska
slub Krzysztofa Skiby (4).png
Zaskakujący gość na ślubie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Fot. Instagram/Karolina Kempińska

źródło: fakt.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik