Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wydało się, czym Krzysztof Skiba uwiódł swoją 26 lat młodszą partnerkę! OJ możecie się zdziwić
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.07.2023 10:38

Wydało się, czym Krzysztof Skiba uwiódł swoją 26 lat młodszą partnerkę! OJ możecie się zdziwić

Jak Krzysztof Skiba uwiódł swoją 26 lat młodszą partnerkę
Jak Krzysztof Skiba uwiódł swoją 26 lat młodszą partnerkę, fot. Instagram/skibabigcyc, karokempi

Krzysztof Skiba i jego partnerka Karolina Kempińska już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Para ujawniła, że ich przyjęcie weselne będzie znacząco się różnić od typowego, polskiego wesela. 

Parę dzieli 26-letnia różnica wieku, a partnerka muzyka jest młodsza od jego najstarszego syna z poprzedniego związku. Co sprawiło, że się w nim zakochała? 

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska o swoich pierwszych chwilach

Jak ujawniła zakochana para w rozmowie z „Faktem”, na początku ich znajomości wcale nie łączyła ich wielka miłość. 

– Poznaliśmy się na evencie, który Krzyś prowadził i na początku miałam mu pomóc. najpierw była przyjaźń, koleżeństwo… – ujawniła Karolina Kempińska „Faktowi”. 

– To była iskra miłości. Nagle zaiskrzyło i z takiego kumplowania się później przyszła przyjaźń, aż narodziła się miłość – zdradził z kolei Krzysztof Skiba

Chłopak Anastazji wyjawił, o czym pisał z nią ostatni raz. Padły też porażające słowa o jej oprawcy

Czym Krzysztof Skiba skradł serce Karoliny Kempińskiej?

W rozmowie z „Faktem” Karolina Kempińska ujawniła, co ostatecznie sprawiło, że zakochała się w wokaliście grupy Big Cyc:

– Jak poznałam Krzyśka, to on nosił cały czas okulary przeciwsłoneczne. Ale w końcu zobaczyłam jego niebieskie, przepiękne oczy. To była taka pierwsza rzecz, na którą zwróciłam uwagę. 

Narzeczona Krzysztofa Skiby ujawniła, że w ukochanym imponuje jej także jego mądrość, przenikliwość i oczytanie. 

Jak będzie wyglądał ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej?

Ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej zbliża się wielkimi krokami. Para ma bowiem stanąć na ślubnym kobiercu w sierpniu tego roku. Jak ujawnili w jednym z wywiadów ich ceremonia będzie daleka od polskiej tradycji. Sama impreza ma odbyć się w niewielkim gronie, a ponadto ma zabraknąć na niej mięsa, ponieważ ukochana muzyka jest zagorzałą wegetarianką. Na weselu zabraknie także typowych gier i zabaw. 

Źródło: Fakt

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik