Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba zadrwił z Dudy, Kamińskiego i Wąsika. „Takich jaj jeszcze nie było. Kryminalna dziupla”
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 11.01.2024 08:59

Krzysztof Skiba zadrwił z Dudy, Kamińskiego i Wąsika. „Takich jaj jeszcze nie było. Kryminalna dziupla”

Krzysztof Skiba zadrwił z Dudy, Kamińskiego i Wąsika, fot. KAPiF, Instagram/skibabigcyc
Krzysztof Skiba zadrwił z Dudy, Kamińskiego i Wąsika, fot. KAPiF, Instagram/skibabigcyc

Od kilku dni mediami wstrząsają informacje na temat Mariusza Kamińskiego i Michała Wąsika. W sprawie polityków przygotowano dokumentację wykonawczą, w tym nakazy doprowadzenia do jednostek penitencjarnych. Zostali już zatrzymani przez policję, jednak nie milkną echa tej sytuacji.

Mariusz Kamiński i Michał Wąsik od kilku dni niezwykle głośnym tematem w polskich mediach

Informację o otrzymaniu nakazu zatrzymania Mariusza Kamińskiego i Michała Wąsika potwierdziła policja za pośrednictwem mediów społecznościowych. Politycy zostali skazani prawomocnym wyrokiem 20 grudnia 2023 roku na dwa lata więzienia w związku z tak zwaną aferą gruntową. W związku z postanowieniem sądu zapadła decyzja o wygaśnięciu ich mandatów poselskich i dezaktywacji ich kart poselskich.

Z całą sytuacją nie zgadza się prezydent Andrzej Duda, który zapowiedział, że „nie spocznie w walce o uczciwe i sprawiedliwe państwo polskie, dopóki pan minister Kamiński i jego współpracownicy nie będą wolnymi ludźmi”.

Anna Powierza zaczęła nowy rok na komisariacie, ale to nie koniec złych wieści. Seria nieszczęść Antek Królikowski wreszcie usłyszał wyrok. Surowa kara. Pójdzie do więzienia?

Mariusz Kamiński i Michał Wąsik zatrzymani. Krzysztof Skiba komentuje

Mariusz Kamiński i Michał Wąsik przed policją schronili się w Pałacu Prezydenckim na zaproszenie Andrzej Dudy. We wtorek wieczorem policja zatrzymała polityków i doprowadziła ich do aresztu. Zatrzymani przebywają w areszcie śledczym na warszawskim Grochowie, gdzie obaj rozpoczęli strajk głodowy. 

Krzysztof Skiba nie kryje się ze swoimi politycznymi preferencjami. Wokalista zespołu „Big Cyc” za poprzedniej władzy nie krył swojego niezadowolenia, a po wyborach parlamentarnych raczej nie przepuszcza okazji, by „dogryźć” nielubianym politykom za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

ZOBACZ TEŻ: "Ja jeszcze kiedyś do więzienia wrócę". Groźby i wulgaryzmy wylewają się z filmiku. Wstrząsające wyznanie Szczeny

Krzysztof Skiba zadrwił z Dudy, Kamińskiego i Wąsika

Ostatnia sytuacja związana z Mariuszem Kamińskim i Michałem Wąsikiem jest dla Krzysztofa Skiby świetną okazją, by podzielić się z internautami swoimi przemyśleniami. Muzyk nie kryje swojego zdania, w ironiczny sposób komentując między innymi zatrzymanie byłych posłów w pałacu prezydenckim. Wokalista zespołu „Big Cyc” nie gryzł się przy tym w język. 

Takich jaj jeszcze nie było! Przestępcy skazani prawomocnym wyrokiem za fabrykowanie dowodów, czyli dwaj celebryci prawicy, (którzy uważają, że są ponad prawem) Kamiński i Wąsik, ukrywają się w Pałacu Prezydenta. Andrzej Duda to pierwszy rezydent Pałacu, który przerobił go na kryminalną dziuple. W związku z tym nowym zastosowaniem pomieszczeń pałacowych, do kancelarii Prezydenta zgłaszają się kolejni chętni. 

Okazało się, że pałac prezydencki to słaba melina. Ale zrozumcie, że Duda się uczy. On się cały czas uczy. Ukrywać przestępców. 

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem