Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Szczena z "Chłopaków" przeszedł metamorfozę. Internauci nie dowierzają jak teraz wygląda!
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 01.07.2024 22:05

Szczena z "Chłopaków" przeszedł metamorfozę. Internauci nie dowierzają jak teraz wygląda!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
fot. screen Instagram/ryszarddabrowski

Program “Chłopaki do wzięcia” stanowił istną trampolinę do sławy dla wielu osób. Jednym z uczestników show jest Ryszard “Szczena” Dąbrowski, który do tej pory cieszy się sporym zainteresowaniem. Mężczyzna w ostatnim czasie przeszedł niezłą metamorfozę. Internauci nie dowierzają, jak teraz wygląda.

Internauci nadal interesują się życiem Szczeny

Pomimo tego, że Ryszard “Szczena” Dąbrowski był jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”, nadal jest grupa osób, które interesują się tym, co u niego słychać. 

Warto podkreślić, że z racji na swoje przemocowe zachowania nie jest to bohater wart naśladowania. Szczena w programie zachowywał się nieodpowiednio wobec swojej dziewczyny, do swojej matki także nie odnosił się z szacunkiem. Bohater nadużywał alkoholu i zdarzało mu się trafiać do zakładu karnego… Czy teraz w końcu wyszedł na prostą?

Pisarek straciła palca. Najbardziej traumatyczny dzień w jej karierze skończył się w szpitalu Zdradził największą tajemnicę serialu. Fani nie mogą w to uwierzyć

Szczena miał poważne zatargi z prawem

Od pewnego czasu próżno szukać Szczeny w “Chłopakach do wzięcia”. Uczestnik próbował wyjść na prostą. Niestety, średnio mu to wyszło. W pewnym momencie był poszukiwany trzema listami gończymi. Szczena ciągle popada w tarapaty i ma zatargi z prawem.

Jakiś czas temu wyszedł z więzienia i wraz ze swoją ukochaną powitał na świecie dziecko. Jednak niewiele później okazało się, że parze odebrano syna, a Szczena znowu trafił do aresztu. Teraz najnowsze opublikowane przez niego nagrania wskazują na to, że wyszedł na wolność.

Tak obecnie wygląda Szczena

Szczena nadal jest popularny w sieci, a szczególnie na TikToku, gdzie udostępnia różne stworzone przez siebie nagrania. Zdobył wierną rzeszę fanów - ma już ponad 20 tys. obserwujących. Na jego najnowszych nagraniach internauci nie tyle zwracają uwagę na ich treść, co na jego nowy wizerunek. Pod postami Szczeny na TikToku pojawia się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy aplikacji nie szczędzą złośliwości pod adresem uczestnika show. 

  • Na pewno lepiej niż było… Życzę powodzenia. 
  • Trzymam kciuki za dobrą pracę. 
  • Ale się zmienił, super! 
Szczena
screen TikTok/rychuszczena