Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje bohaterka "Gogglebox". Tragiczne wieści właśnie spłynęły, ciężko uwierzyć. Fani brytyjskiej edycji w rozpaczy
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 30.01.2024 14:10

Nie żyje bohaterka "Gogglebox". Tragiczne wieści właśnie spłynęły, ciężko uwierzyć. Fani brytyjskiej edycji w rozpaczy

Nie żyje bohaterka brytyjskiego "Googlebox", fot. Canva/Andre Moura, Maksim Goncharenok, Pexels,
Nie żyje bohaterka brytyjskiego "Googlebox", fot. Canva/Andre Moura, Maksim Goncharenok, Pexels,

W mediach pojawiła się przykra informacja o śmierci jednej z bohaterek brytyjskiej edycji programu „Gogglebox”. Fani tej wersji programu są zdruzgotani po odejściu jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy show. 

Nie żyje gwiazda brytyjskiej wersji „Gogglebox”

Informację o śmierci Pat Webb, jednej z uczestniczek brytyjskiej wersji programu „Gogglebox” przekazano za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych formatu. W oświadczeniu zamieszczonym na Instagramie można przeczytać, że kobieta zmarła w wieku 75 lat po długiej chorobie

Z głębokim smutkiem ogłaszamy, że mumia Pat Webb, gwiazda Gogglebox, zmarła w ten weekend w wieku 75 lat po długiej chorobie. Pat była bardzo lubianym członkiem obsady serialu z serii 10-12, [gdzie występowała, przyp. red.] obok swojego syna Stephena.

Świat filmu w żałobie. Nie żyje gwiazdor kultowego "Star Treka". Był ulubieńcem widzów Nie żyje założyciel kultowego zespołu z lat 70. Wielka strata

Syn gwiazdy „Gogglebox” pożegnał ją w mediach społecznościowych

Twórcy programu złożyli także kondolencje najbliższym zmarłej gwiazdy „Gogglebox”:

Mama Pat zostanie w naszej pamięci, a tęsknić za nią będą jej dzieci: Stephen, Denise, Sharon, Beverley i dalsza rodzina. Nasze myśli są przy rodzinie, która w tym trudnym czasie poprosi o uszanowanie ich prywatności.

Wspomnieniem zmarłej kobiety podzielił się także jej syn, Stephen Lustig-Webb, z którym wspólnie zasiadała przed telewizorem w ramach występów w programie „Gogglebox”. Mężczyzna opublikował łamiące serce pożegnanie w mediach społecznościowych, gdzie opisał zmarłą mamę pięknymi słowami. 

Mamo Pat, byłaś jedna na milion, brałaś wszystkich za dobrą monetę, ostatnim piątakiem dzieliłaś się z nieznajomym, byłaś solą ziemi i absolutnym centrum naszego świata! Spoczywaj w pokoju, mamo.

ZOBACZ TEŻ: Polski muzyk w żałobie. Rozpaczliwe wieści uderzyły w wyjątkowym dniu, śmierć przyszła nagle

Po śmierci gwiazdy „Gogglebox” posypały się kondolencje

Celebrytka znana z programu „Gogglebox” była ulubienicą fanów brytyjskiej edycji formatu. W komentarzach pod informacją o jej śmierci posypały się wyrazy smutku i kondolencje dla bliskich zmarłej

  • Jakie to smutne… wyrazy miłości dla całej jej rodziny i przyjaciół. Będzie mi brakowało jej śmiechu.
  • (…) Stephen, twoja mama Pat była kiedyś nieodłączną częścią „Gogglebox”. Wyrazy miłości i kondolencje ode mnie.
  • (…) jaka szkoda, była bardzo ważną postacią i zawsze mnie rozśmieszała, gdy oglądałam „Gogglebox”, wyrazy współczucia dla Stephena i rodziny.
  • Spoczywaj w pokoju.
  • (…) była przezabawną kobietą, a ona i Stephen mieli taką więź. (…)
Tagi: Gogglebox
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego