Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie, usiądźcie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.02.2024 19:11

Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie, usiądźcie

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
AKPA

Niedługo rozpocznie się wiosenna odsłona stacji Polsat. Podczas wczorajszej gali zapowiadającej, co zobaczymy na antenie, dowiedzieliśmy się kilku ciekawych informacji. Niektóre z nich dotyczą jubileuszowej edycji formatu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Będziemy mieli do czynienia z wieloma powrotami. Jesteście ciekawi?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" częścią wiosennej ramówki

Jak co sezon, tak i teraz ogłaszanie ramówek telewizyjnych wiąże się z wielkimi emocjami. Odbiorcy z niecierpliwością czekają na informacje, czy ich ulubione programy doczekają się kolejnych edycji, a z seriali nie znikną ulubieni aktorzy. Podobnie jest obecnie. Jedną ze stacji, która skrupulatnie przygotowywała się do wiosennego sezonu, jest Polsat.

Wczoraj zaprezentowano plan antenowy na najbliższe pół roku. Jedną z najważniejszych informacji było przedłużenie o kolejny sezon “Tańca z Gwiazdami”, a także ogłoszenie jubileuszowej, 20. edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ogłoszono również trzy premiery serialowe. Od 8 marca obejrzymy “Braci”, od 3 marca “Planetę Singli: Osiem historii”, a od 15 kwietnia “Proceder”.

„Zmarł uczestnik 4. edycji Twoja twarz brzmi znajomo.” Żałoba w Polsacie, tak pożegnali Krzysztofa Respondka Maciej Dowbor obraził się na Polsat? Nie było go na zdjęciach z przyjęcia stacji. Wreszcie przyznał się fanom

Uczestnicy 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to już kultowy format, który jest emitowany na antenie Polsatu. Od 8 marca po raz dwudziesty zetkniemy się ze zmaganiami uczestników naśladujących znanych artystów muzycznych — polskich jak i zagranicznych. Jak w przypadku każdej edycji, na scenie zaprezentuje się ośmioro uczestników, a z okazji jubileuszu zostaną nimi finaliści poprzednich odsłon. Nazwiska są niezwykle mocne.

Będą to Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Gwiazdy tradycyjnie zawalczą przyznawane w każdym odcinku 10 tysięcy złotych, które przekażą na cele charytatywne. Ta edycja umożliwi jednak coś niebywałego.

ZOBACZ TEŻ: Byliśmy pewni, że jego losy są już policzone. Trudno uwierzyć, kto ma zastąpić Domagałę w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Zmiany w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W 20. odsłonie programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wpływ na wyniki będą mieli… widzowie! Odcinek finałowo po raz pierwszy będzie emitowany na żywo, a oglądający za pomocą głosowania będą mogli wybrać zwycięzcę

“Tego bardzo chcieliście, widzowie, przez lata pisaliście, że chcielibyście mieć wpływ na ostateczny wynik programu. I tak będzie w tym roku. Ale zanim nasi uczestnicy dojdą do wielkiego finału, o wszystkim będą decydowali jurorzy”

- tłumaczyli prowadzący gali wiosennej ramówki Polsatu.

Jednak to niejedyna nowość. Po latach nieobecności do programu powraca Piotr Gąsowski. Prezenter współprowadził show z Maciejem Dowborem przez siedemnaście edycji, po czym zastąpił go Maciek Rock. Teraz będą występować na scenie całą trójką.

Czekacie na kolejną edycję programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten serial?