Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kiedyś Cichopek z Hakielem, a teraz oni? Ekspert ocenia relację pary z TzG
Julia Bogucka
Julia Bogucka 28.04.2024 17:32

Kiedyś Cichopek z Hakielem, a teraz oni? Ekspert ocenia relację pary z TzG

Maffashion i Michał Danilczuk, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Fot. KAPiF

Na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami” nawiązano kilka intymnych relacji. W obecnie trwającej edycji widzowie dopatrują się romansu pomiędzy Maffashion a Michałem Danilczukiem. W sprawie wypowiedział się ekspert od mowy ciała.

Romanse w programie "Taniec z Gwiazdami" to nie nowość

Poruszanie się po parkiecie w parze potrafi być podstawą do nawiązania wyjątkowych relacji międzyludzkich. Intymność i sensualność poszczególnych układów może poruszyć najdelikatniejsze struny w człowieku. Bardzo dobrze przekonali się o tym niektórzy uczestnicy programu “Taniec z Gwiazdami”, którzy podczas treningów do kolejnych odcinków nawiązali romanse ze swoimi scenicznymi partnerami. Jedną z takich par bez wątpienia była Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, którzy wystąpili w 2. edycji znanego formatu. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, spędzili ze sobą trzy lata.

Najgłośniejszą parą, która również nawiązała relację na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami”, jest Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Ta dwójka również pojawiła się w drugiej odsłonie formatu, udało im się nawet zdobyć Kryształową Kulę. Wspólne występy tak ich do siebie zbliżyły, że trzy lata po wzięciu udziału w programie stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się dwójki dzieci, jednak po czternastu latach małżeństwa podjęli decyzję o rozstaniu.

KAPIF_oryginal_K267948F.jpg
Fot. KAPiF
Julia "Maffashion” Kuczyńska ma dom niczym z katalogu. Zdjęcia wnętrz gwiazdy TzG zapierają dech Pavlović odpaliła się na całego. "To był twój najgorszy taniec!"

Maffashion i Michał Danilczuk mają się ku sobie?

W obecnie trwającej odsłonie formatu “Taniec z Gwiazdami” widzowie zwrócili uwagę na zacieśnianie się więzów pomiędzy Julią Kuczyńską i jej scenicznym partnerem. Choć sama para nie dzieli się tym, co ją łączy, spekulacje powoli zaczynają być coraz bardziej odważne. Uwagę fanów zwrócił fakt, że Maffashion i Michał Danilczuk spędzają ze sobą wiele czasu poza programem i nie czuć pomiędzy nimi żadnego skrępowania.

KAPIF_oryginal_K1185568F.jpg
Fot. KAPiF

Sama influencerka już jakiś czas temu przyznała przed kamerami, że oboje są obecnie singlami, jakby sugerując odbiorcom, że ze wspólnego tańca może powstać coś więcej. Michał Danilczuk z kolei zdradził w jednym z wywiadów dla Polsatu, że spośród swoich parkietowych partnerek, to z Julią Kuczyńską najlepiej się dogaduje.

Przez tyle edycji, a zrobiłem cztery edycje "Tańca z Gwiazdami" w trzech różnych krajach, jeszcze nie miałem tak fantastycznego połączenia z partnerką. Naprawdę się cieszę i jest to znakomite w kontekście pracy i bycia w tym programie.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion miała nietęgą minę. Zapomniała kroków? A na koniec, wszyscy zamarli

Ekspert od mowy ciała ocenia relację Maffashion i Michała Danilczuka

Jednak czy obserwacje widzów programu “Taniec z Gwiazdami” mają jakiekolwiek uzasadnienie? Dopóki celebrytka i choreograf sami nie potwierdzą pojawiających się w sieci plotek, nie będzie można jednoznacznie stwierdzić ich słuszności. Istnieją jednak pewne wskazówki ukryte w gestykulacji Maffashion i Michała Danilczuka, które mogą zdradzić ich intencje. Opowiedział o nich ekspert od mowy ciała Maurycy Seweryn dla portalu “ShowNews”.

W relacjach damsko-męskich są pewne sygnały, które oznaczają bliższe niż przyjacielskie relacje. W zachowaniu pana Michała i pani Julii ich nie widać. Nie ma na przykład gestów "znakowania partnera", które najczęściej mają postać haptyczną, czyli dotykową. Kiedy oboje się obejmują, kiedy się dotykają, to ze strony pana Michała jest to mniej więcej ta sama wysokość talii. Ręka ląduje w konkretnym miejscu, dość nisko, na talii, niezależnie od tego, czy Maffashion ma odsłoniętą talię, czy nie. Gdyby pan Michał chciał zademonstrować bliskość, albo gdyby to robił nieświadomie, to ręka ciążyłaby do miejsc odsłoniętych - mówił ekspert.

KAPIF_oryginal_K1175147F.jpg
Fot. KAPiF

Maurycy Seweryn zwrócił również uwagę na zachowanie Maffashion, której niektóre gesty są interpretowane przez obserwatorów jako intymne i sensualne. Znawca mowy ciała uważa jednak, że prawdopodobnie influencerka nie sygnalizuje nam wyjątkowej bliskości z Michałem Danilczukiem.

Na wielu zdjęciach Maffashion obejmuje pana Michała. Forma obejmowania może sugerować zażyłość, nawet intymność. Jednak dzieje się tak tylko dlatego, że oboje są atrakcyjni, często w częściowym negliżu, a pani Julia przyjmuje pozy (demonstracyjnie), które podkreślają kobiecość. Często to sex appeal w najczystszej postaci - tłumaczył dla portalu “ShowNews”.