Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Cichopek w drapieżnym wydaniu w "Pytaniu na śniadanie". Maciej Kurzajewski nie spuszczał z niej wzroku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.03.2023 13:24

Katarzyna Cichopek w drapieżnym wydaniu w "Pytaniu na śniadanie". Maciej Kurzajewski nie spuszczał z niej wzroku

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Cichopek zaskoczyła kreacją, w jakiej pokazała się w dzisiejszym wydaniu show "Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski nie potrafił spuścić wzroku ze swojej ukochanej.

Prowadząca śniadaniówkę Telewizji Polskiej pokazała się telewidzom w pięknej bluzce zdobionej biało-czarnym wzorem. Jak wypadła?

Katarzyna Cichopek urzekła widzów swoją dzisiejszą stylizacją

Aktorka, która od lat pojawia się w kultowym serialu “M jak miłość” znana jest ze swojego zamiłowania do mody oraz świetnego wyczucia stylu. Gwiazda niejednokrotnie publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia lub nagrania w najnowszych stylizacjach, które zawsze zbierają mnóstwo pochwał ze strony internautów.

Nie inaczej było podczas dzisiejszego odcinka programu „Pytanie na śniadanie”, gdzie Katarzyna Cichopek występuje w roli prowadzącej. Partnerka Macieja Kurzajewskiego urzekła wszystkich swoją niebanalną kreacją.

Wdowa po Emilianie Kamińskim w czułych objęciach na premierze spektaklu. Tak teraz wygląda Justyna Sieńczyłło

Katarzyna Cichopek w pięknym wzorze. Maciej Kurzajewski nie mógł oderwać wzroku

Podczas dzisiejszego wydania porannego show Telewizji Polskiej Katarzyna Cichopek zaprezentowała się w naprawdę drapieżnym wydaniu. Gwiazda miała na sobie przylegający do ciała golf w czarno-biały zwierzęcy print. Górę garderoby zestawiła z czarnymi spodniami z wysokim stanem.

Całość stylizacji dopełniły luźne związane włosy aktorki, które miała zebrane w nisko upiętego kucyka. Nie da się ukryć, że prowadząca „Pytanie na śniadanie” prezentowała się naprawdę świetnie, o czym może świadczyć fakt, że wzroku od niej nie mógł oderwać również jej ukochany - Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są naprawdę zakochani

Tęskne spojrzenia podczas kręcenia odcinków programu “Pytanie na śniadanie” to niejedyne oznaki silnego uczucia, jakie jest pomiędzy gwiazdami Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się razem na wakacje do malowniczych Włoch, gdzie prezenterka miała szansę poznać syna swojego ukochanego.

Teraz media donoszą, że para podjęła decyzję o wspólnym spędzaniu zbliżających się świąt wielkanocnych. W związku z tym pociechy Kasi Cichopek mają ten czas spędzić ze swoim tatą - Marcinem Hakielem. 

Zobacz zdjęcia:

Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek 1.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek 2.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?