Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Cichopek Ciąża

Katarzyna Cichopek Ciąża

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
30.03.2023 13:24 Katarzyna Cichopek w drapieżnym wydaniu w "Pytaniu na śniadanie". Maciej Kurzajewski nie spuszczał z niej wzroku

Katarzyna Cichopek zaskoczyła kreacją, w jakiej pokazała się w dzisiejszym wydaniu show "Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski nie potrafił spuścić wzroku ze swojej ukochanej.Prowadząca śniadaniówkę Telewizji Polskiej pokazała się telewidzom w pięknej bluzce zdobionej biało-czarnym wzorem. Jak wypadła?

Katarzyna Cichopek
15.05.2018 12:29 Cichopek pokazała ciążowy brzuszek. Internauci: „Żebyś poroniła, s***!”

Katarzyna Cichopek, a właściwie jej bohaterka odgrywana w popularnym serialu, jest w ciąży! Okazuje się, że Kinga Duńska będzie w stanie błogosławionym. Nie wszystkim jednak spodobało się zdjęcie opublikowane przez Cichopek. Fala hejtu to nic nowego w polskim internecie. Gwiazdy bardzo często spotykają się z krytycznymi a czasem nienawistnymi komentarzami na swój temat. Z nieustannymi obelgami spotyka się Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska. Do grona gwiazd, na które spada hejt, dołączyła Katarzyna Cichopek. To, co pokazała na swoim Instagramie przeraża.

Katarzyna Cichopek
13.05.2018 22:48 Katarzyna Cichopek pokazała ciążowy brzuszek

Katarzyna Cichopek, a właściwie jej bohaterka, jest w ciąży! M jak miłość oprócz tragicznych wydarzeń, które mają się wydarzyć w najbliższych odcinkach, uraczy widzów również radosną nowiną. Okazuje się, że Kinga Zduńska będzie w stanie błogosławionym. Fani serialu nie kryją szczęścia, że rodzina Zduńskich się powiększy! Niedawno pojawiły się plotki, że w małżeństwie Kingi i Piotrka może pojawić się kryzys. Kinga wykazała się jednak rozsądkiem i nie umówiła się na randkę z Jarosławem Dobrzańskim – pisaliśmy o tym tutaj. Teraz Zduńscy będą oczekiwali przyjścia na świat ich trzeciego dziecka. Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami zdjęciem z planu, na którym pozuje z dużym, ciążowym brzuszkiem.