Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak wyglądała żona Jarka przed programem "Chłopaki do wzięcia". Ale zmiana, dobrze przygotowali ją do wystąpienia w tv
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.03.2023 09:26

Tak wyglądała żona Jarka przed programem "Chłopaki do wzięcia". Ale zmiana, dobrze przygotowali ją do wystąpienia w tv

Chłopaki do wzięcia, żona Jarka
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Dotarliśmy do zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak wyglądała żona Jacka Mergnera przed udziałem w programie "Chłopaki do wzięcia". Nie do wiary, jak bardzo zmieniła się kobieta.

Udało nam się odnaleźć fotografię, którą Małgorzata Horbowa dodała na swój profil na Facebooku na długo przed udziałem w show. Trzeba przyznać, że ukochana Jarka przeszła sporą metamorfozę.

"Chłopaki do wzięcia": Nie do wiary, jaki kiedyś wyglądała żona Jarka

Program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków i z zapartym tchem śledzą losy bohaterów w ich social mediach. Jednym z ulubionych uczestników show jest Jarek Mergner, który jakiś czas temu spełnił swoje marzenie i poślubił ukochaną Gosię.

Udało nam się dotrzeć do zdjęć żony Jarka sprzed kilku lat, gdy ta nawet nie myślała jeszcze o udziale w reality show i małżeństwie z gwiazdorem. Na jednej z fotografii z października 2019 roku kobieta wygląda jak całkowicie inna osoba.

Gosia dopiero w 2020 roku miała możliwość poznania się ze swoim przyszłym mężem. W jednym z odcinków "Chłopaków do wzięcia" mogliśmy zobaczyć, jak Jarek po raz pierwszy dzwoni do ukochanej i mówi, że słyszał, jak kobieta o niego pytała i chciałby się z nią spotkać.

Tomasz Komenda zniknął, teraz wyszło na jaw, co się z nim stało. "Zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi"

Jak kiedyś wyglądała żona Jarka z "Chłopaków do wzięcia"?

Na zdjęciu sprzed czterech lat widzimy, że kobieta wyglądała inaczej i w ogóle nie przypomina Gosi, jaką znamy z telewizji. Żona Jarka Mergnera ma bardzo krótkie włosy, sięgające ucha, w kolorze jasnego blondu. Niczym nie przypomina to jej długich loków, z jakimi pokazała się w programie “Chłopaki do wzięcia”. 

Dodatkowo, ukochana gwiazdora nie ma na sobie żadnego makijażu, a zamiast kolorowych kreacji, z którymi możemy ją kojarzyć, ma na sobie jedynie szarą bluzę.

Największą różnicę można zauważyć porównując zdjęcia Małgorzaty Horobowej sprzed lat z tymi, jakie wykonano na jej ślubie z Jarusiem. Kobieta miała na sobie wówczas piękną niebieską kreację, wykończoną rękawami z białej koronki. Całość dopełniła długimi falami, spiętymi ozdobnymi spinkami. Ślub Jarka był jednym z najgłośniejszych wydarzeń “Chłopaków do wzięcia”.

-Jak się kocha dziewczynę, no to tak najlepiej wziąć ślub i razem mieszkać, i tyle. No tak na kocią łapę, to tak nie za bardzo, bo to wiadomo. Przyjeżdżać tak co weekend to jest bez sensu, a wiadomo - paliwo kosztuje - wyznał wówczas uczestnik.

"Chłopaki do wzięcia": Co dziś słychać u żony Jarka Mergnera?

Choć ślub Jarka i Małgorzaty był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń reality show, już kilka miesięcy po uroczystości w sieci zaczęły pojawiać się niepokojące wieści na temat ich relacji. Internauci byli przekonani, że małżeństwo podjęło decyzję o rozstaniu.

Wszystko dlatego, że żona Jarka przestała pokazywać się w mediach, a fani dopatrzyli się, że z palca uczestniczka “Chłopaków do wzięcia” niespodziewanie zniknęła obrączka. Sami zainteresowani przez długi czas nie komentowali żadnych doniesień na temat ich związku. 

Dopiero pod koniec 2022 roku Jarek zabrał głos i zdementował wszystkie plotki na temat swojego rzekomego rozstania.

-Mówicie, że jesteśmy po rozwodzie. Wcale to nie jest prawda, jesteśmy dalej w związku, jestem zadowolony, to są po prostu sprawy prywatne. Jestem zadowolony. Druga kwestia jest taka, że to nie powinno was interesować, czy ja mam na palcu obrączkę, czy nie - powiedział wówczas Jarek Mergner z “Chłopaków do wzięcia”.
 

Zobacz zdjęcia:

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy