Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wdowa po Emilianie Kamińskim w czułych objęciach na premierze spektaklu. Tak teraz wygląda Justyna Sieńczyłło
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.03.2023 11:01

Wdowa po Emilianie Kamińskim w czułych objęciach na premierze spektaklu. Tak teraz wygląda Justyna Sieńczyłło

Justyna Sieńczyłło
fot. KAPIF

Justyna Sieńczyłło zaskoczyła podczas premiery spektaklu "Kochanie zrób mi dziecko". Wdowa po Emilianie Kamińskim została przyłapana przez fotoreporterów w czułych objęciach.

Za nami premiera najnowszej sztuki Teatru Kamienica. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie mogło zabraknąć wdowy po zmarłym założycielu, a obecnie nowej dyrektorki kreatywnej Justyny Sieńczyłło. Jak obecnie wygląda aktorka?

Justyna Sieńczyłło kilka miesięcy po śmierci Emiliana Kamińskiego

Od czasu niespodziewanej śmierci wybitnego polskiego aktora minęły już ponad trzy miesiące. 26 grudnia 2022 roku, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, przekazano dramatyczne informacje o odejściu Emiliana Kamińskiego, który zmarł po długiej chorobie.

Gwiazdor pozostawił po sobie nie tylko niesamowity dorobek artystyczny oraz jego największy życiowy projekt - własny Teatr Kamienica, ale również trójkę dzieci i ukochaną żonę Justynę Sieńczyłło. Teraz aktorka stara się spełniać ostatnią wolę męża i żywo angażuje się w pracę na rzecz jego teatru.

Ostatnio pojawiła się na premierze najnowszego spektaklu, wystawianego na deskach Teatru Kamienica - “Kochanie zrób mi dziecko”. Jak wyglądała podczas tej uroczystości?

Tomasz Komenda zniknął, teraz wyszło na jaw, co się z nim stało. "Zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi"

Justyna Sieńczyłło zaskoczyła na premierze najnowszej sztuki Teatru Kamienica

Aktorka prezentowała się naprawdę zjawiskowo w prostej sukience w kolorze czarnym. Jej elegancka kreacja wykończona była rękawkami z falbanką, a do niej dobrała czarne klasyczne szpilki i rajstopy w tym samym odcieniu.

Justyna Sieńczyłło postanowiła jednak urozmaicić stylizację za pomocą jednego mocniejszego akcentu - czerwonego lakieru do paznokci. Nie da się ukryć, że gwiazda wyglądała naprawdę pięknie i skromnie, a przy okazji pokazała, że nawet poprzez kolor swojego ubioru pamięta o zmarłym mężu.

Pod koniec spektaklu na aktorkę czekało mnóstwo zachwyconych widzów oraz gości Teatru Kamienica. Wdowa po Emilianie Kamińskim została zasypana kwiatami i komplementami, a także utonęła w uściskach dumnych znajomych i fanów sztuki.

Justyna Sieńczyłło tonie w kwiatach i uściskach po premierze Teatru Kamienica

Gwiazda ma niemałe powody do dumy - debiutancka sztuka Teatru Kamienica przyjęła się naprawdę dobrze, a na widowni zabrakło wielu zaciekawionych widzów. Oparty na czeskiej powieści spektakl “Kochanie zrób mi dziecko” zachwycił swoim humorem i błyskotliwością.

W rolach głównych mogliśmy zobaczyć takich wybitnych aktorów, jak Marcina Perchucia oraz Katarzynę Ankudowicz, którzy porwali publiczność swoim poczuciem humoru i talentem aktorskim.

Zobacz zdjęcia:

Justyna Sieńczyłło 1.jpg
fot. KAPIF
Justyna Sieńczyłło 4.jpg
fot. KAPIF
Justyna Sieńczyłło 2.jpg
fot. KAPIF

 

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego