Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nie mogli tego zachować dla siebie. Maciej Kurzajewski ogłosił to na wizji. Gratulacje płyną z całej Polski
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.12.2023 14:57

Nie mogli tego zachować dla siebie. Maciej Kurzajewski ogłosił to na wizji. Gratulacje płyną z całej Polski

Maciej Kurzajewski świętuje ważną rocznicę, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Maciej Kurzajewski świętuje ważną rocznicę, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Program „Pytanie na śniadanie” od lat cieszy się dużą popularnością. Jednym z duetów prowadzących jest Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy regularnie witają telewidzów o poranku od września 2020 roku. 

Maciej Kurzajewski świętuje ważną rocznicę

Piątkowe wydanie programu „Pytanie na śniadanie”, które zostało wyemitowane 1 grudnia, zostało poprowadzone przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy tworzą parę także poza ekranem. Jak się okazało wkrótce po przywitaniu widzów najnowszego wydania śniadaniówki, była to szczególna data dla dziennikarza sportowego – Maciej Kurzajewski świętował bowiem 30-lecie swojej pracy dla Telewizji Polskiej.

Jeśli pytacie państwo, czy to będzie dobry dzień, to tak zapewniamy, że będzie. Korzystając z okazji, chciałbym z tego miejsca pogratulować i podziękować moim kolegom i koleżankom, z którymi 30 lat temu zaczynałem pracę w Telewizji Polskiej – powiedział.

Media podają, że Katarzyna Cichopek odwołała ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wyszły na jaw powody Widzów "Pytania na śniadanie" dzisiaj zamurowało. Kurzajewski zostawił Cichopek i nagle wyszedł

Maciej Kurzajewski świętuje 30-lecie pracy w TVP

Dziennikarz nie krył swojego wzruszenia ważną rocznicą, a koledzy z planu ruszyli z gratulacjami. Nie mogło także zabraknąć życzeń od jego ukochanej. Katarzyna Cichopek zaczęła bić brawo Maciejowi Kurzajewskiemu, a także lekko go przytuliła. 

Choć 30-lecie pracy wydaje się imponującą rocznicą, TVP wcale nie była pierwsza stacja, z którą był związany Maciej Kurzajewski. Pierwsze kroki podczas swojej telewizyjnej kariery stawiał bowiem… w TVN-ie.

Jak widać, musiałem dobrze wypaść na tym castingu, dlatego że dostałem tę pracę. Pracowałem w TVN-ie, pierwsze wydanie "Faktów", które prowadził Tomasz Lis – powiedział kilka lat temu w programie „Szymon Majewski Show”.

ZOBACZ TEŻ: „Pytanie na śniadanie”. Cichopek, Kurzajewski i inni mogą się już pakować? „Mogę zapewnić, że…”

Fani ruszyli z gratulacjami dla Macieja Kurzajewskiego

Szczęśliwą nowinę na temat Macieja Kurzajewskiego przekazano także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na instagramowym profilu programu „Pytanie na śniadanie” opublikowano zdjęcia Macieja Kurzajewskiego, przed którym klęczą pozostali członkowie ekipy formatu. Pod postem posypały się komentarze fanów, którzy gratulują dziennikarzowi 30-lecia pracy.

  • Wszystkiego dobrego dla p. Maćka.
  • Wszystkiego dobrego. Bardzo cenię za klasę i opanowanie.
  • Gratulacje, jest Pan wspaniałym dziennikarzem.
  • Wszystkiego, co najlepsze – gratulacje.
  • Kolejnych długich lat, gratulacje.
  • Super poranek, super ekipa, dziękuję panie Maćku. I proszę o następne 30 lat. Pozdrawiam.
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?