Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Królowa życia" trafiła do szpitala. Będzie operowana
Michał Fitz
Michał Fitz 21.11.2023 18:39

"Królowa życia" trafiła do szpitala. Będzie operowana

Laluna z programu "Królowe życia" trafiła do szpitala
Kadr z "Królowe życia"

Katarzyna Alexander dała się poznać opinii publicznej jako energiczna i sympatyczna Laluna z programu “Królowe życia”. Kobieta regularnie pojawiała się w różnych klinikach, bo jest wielką entuzjastką operacji plastycznych i tym podobnych zabiegów. Tym razem znów trafiła do takiej placówki. Pojawiły się jednak problemy.

Laluna z "Królowych życia" w szpitalu

Wczoraj influencerka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że trafiła do szpitala. Choć jej fani mogli najpierw zbagatelizować sprawę, szybko okazało się, że ta absolutnie błaha nie jest. Sugerowały to kolejne wypowiedzi Laluny.

Ta przyznała się bowiem, że przeprowadzono jej szereg badań, w tym również gastroskopię, której przecież z byle powodu się nie wykonuje. Można więc było sądzić, że z jej organizmem nie dzieje się dobrze. Sama jednak szczegółów dotyczących potencjalnej diagnozy nie zdradzała.

Szymon Hołownia porównał Morawieckiego do jednego zwierzęcia. Internauci: "W punkt" Grabarz ujawnia, co dzieje się po odkopaniu grobu. Aż ciarki przechodzą. Czuć coś dziwnego

Laluna z "Królowych życia" przejdzie operację

Jak się szybko okazało, na badaniach pobyt Laluny w szpitalu się nie zakończy. Poinformowała także, że w środę rano ma przejść operację. Była ona zaplanowana już wcześniej, miała zredukować wagę celebrytki. By ją jednak wykonać, należało zrobić badania kontrolne. Te wykazały pewne nieprawidłowości.

Dziś bardziej uchyliła rąbka tajemnicy i przyznała, że w jej organizmie znaleziono dwie zmiany. Uświadomiono ją jednak, że te nie są bardzo poważne i można je zaleczyć. 

Laluna skrin.JPG
instagram.com/lala_laluna_official

Laluna z "Królowych życia" całkowicie się zmieni

Celebrytka zapowiadała, że po planowanej operacji wyjdzie ze szpitala w “nowej odsłonie”. Teraz wychodzi na to, że Laluna zmieni się nie tylko z zewnątrz. Wyniki badań dały jej bowiem mocno do myślenia. Teraz celebrytka inaczej patrzy już na temat zdrowia. Jak tylko wróci ze szpitala, zacznie o siebie dbać. Przy okazji nowych refleksji wystosowała też do fanów ważny i odpowiedzialny apel.

Badajcie się, kochani. To jednak prawda co mi zawsze mówili: im częściej się badasz, tym lepiej

Laluna skrin 3.JPG
instagram.com/lala_laluna_official
Laluna skrin 2.JPG
instagram.com/lala_laluna_official

Źródło: Fakt/ Pomponik

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?