Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony. "Zaczynają się lekkie objawy psychozy"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 10.01.2024 08:07

Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony. "Zaczynają się lekkie objawy psychozy"

Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram/conanbestia
Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram/conanbestia

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek, które wypromował program „Królowe życia”. Mimo iż format już się zakończył, a Kaźmierska nie dołączyła do bohaterek show „Diabelnie boskie”, nadal cieszy się sporą popularnością. Ostatnio można śledzić jej próby znalezienia sobie męża w nowym formacie „Dagmara szuka męża”. W jej misji towarzyszą jej syn Conan i przyjaciel Jacek. 

Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska tworzą zgrany duet

Conan Kaźmierski jest oczkiem w głowie mamy Dagmary Kaźmierskiej, która zasłynęła dzięki swojemu udziałowi w programie „Królowe życia”. Dziś Conan ma 22 lata, studiuje medycynę, ale także ma własną firmę i ukochaną partnerkę. Młody mężczyzna już jako nastolatek zabłysnął przed kamerami, gdy pojawiał się u boku mamy w programie TTV i szybko zaskarbił sobie szerokie grono fanów. 

Mimo licznych obowiązków, Conan znajduje czas na aktywność w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie śledzi bowiem aż 224 tysiące osób. Niedawno syn Dagmary Kaźmierskiej podzielił się pewnym szczerym wyznaniem

Dagmara Kaźmierska pokazała się, jak ją Bóg stworzył. Fani aż mdleją z wrażenia Dagmara Kaźmierska szokuje wypowiedzią o pogrzebie Gabriela Seweryna. To dlatego się tam nie pojawiła

Conan Kaźmierski ujawnił, że jest uzależniony

Conan Kaźmierski, podobnie jak wiele innych osób, wraz z nowym rokiem postanowił wprowadzić do swojego życia zmiany na lepsze. W związku z tym postanowił zawalczyć ze swoim uzależnieniem, jakim są słodycze. Jak zdradził w niedawnym nagraniu, nie jest to łatwe, ponieważ stale musi odmawiać – nie tylko koleżankom, ale nawet własnej babci, która sama upiekła ciasto. 

Leci piąta doba bez słodyczy. Cóż mogę powiedzieć? Wczoraj moja serdeczna koleżanka Asia ugotowała ciasto i przyniosła swoim kolegom, koleżankom. Chciała mnie poczęstować, nalegała. Ja sztywno odmówiłem. Sorry, ale do tego już się posuwam, że muszę odmawiać ciasta koleżankom i nawet babci! Byłem w niedzielę u babci i nie zjadłem murzynka i jabłecznika z makiem, które sama robiła. Jest to niewyobrażalne, ponieważ jako człowiek uzależniony od słodyczy, trzeba tak to powiedzieć, jestem w tym momencie na poważnym odwyku.

Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram conanbestia 3.JPG
Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram/conanbestia
Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram conanbestia 4.JPG
Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram/conanbestia

ZOBACZ TEŻ: Syn „królowej życia” na bloku operacyjnym. Są zdjęcia ze szpitala. Jego dziewczyna przekazała zaskakujące informacje

Conan Kaźmierski o walce z uzależnieniem

Jak zdradził Conan Kaźmierski, wydaje mu się, że jest uzależniony od słodyczy od około 15 lat. W tym czasie musiał bowiem codziennie zjeść coś słodkiego, a jak ujawnił, czasami były to bardzo duże ilości. Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że nie jest mu lekko w swoim postanowieniu i zaczynają się u niego „objawy psychozy”, przez którą widzi czekoladę w codziennych obiektach. 

Zaczynają się już lekkie objawy psychozy, ponieważ wczoraj, czwartej doby, idąc do auta, widziałem zamiast studzienki kanalizacyjnej, tabliczkę czekolady. Także tak się już robi. Ale co? Trzymajcie się sztywno w swoich postanowieniach.

Wy też walczycie, by dotrzymać swoich noworocznych postanowień? 

Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram conanbestia 2.JPG
Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram/conanbestia
Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram conanbestia.JPG
Syn Dagmary Kaźmierskiej przyznał, że jest uzależniony, fot. Instagram/conanbestia
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów