Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Janowski z żoną wracają do kultowego show? Razem dostali tam robotę
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 14.06.2024 07:30

Janowski z żoną wracają do kultowego show? Razem dostali tam robotę

Robert Janowski z żoną
fot. KAPiF

Mimo że Robert Janowski od wielu lat nie prowadzi programu “Jaka to melodia?”, nadal większość widzów kojarzy go przede wszystkim z tym muzycznym teleturniejem. W ostatnich latach prezentera można było oglądać go w Polsacie, jednak z tego, co wiemy, z formatem już zdążył się pożegnać. Co będzie robił teraz? W mediach plotkuje się, że wraz z żoną wraca do kultowego show…

Robert Janowski jest dobrze znany polskim widzom

Robert Janowski to bardzo dobrze znany polskiej publiczności aktor, piosenkarz i kompozytor. Dał się także poznać jako charyzmatyczny prezenter. Przez lata prowadził bowiem hitowy teleturniej muzyczny na antenie TVP.  Show “Jaka to melodia?” straciło sporo widzów, kiedy Janowskiego zastąpił najpierw Norbi, a potem Rafał Brzozowski. 

“Jaka to melodia?” na antenie TVP gości od prawie trzech dekad, a Janowski był prowadzącym show przez większość tego czasu. Później przeszedł do Polsatu, gdzie prowadził program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Od pewnego momentu w kuluarach polskiego show-biznesu mówi się jednak o jego powrocie do Telewizji Polskiej. Z Polsatem, z którym był związany umową, już się pożegnał. 

Cichopek dorabia, jak przeciętna Polka. Tak mniejsze kwoty wpływają na jej konto Na odejściu Dowbora najlepiej wyjdzie jego przyjaciel? “Były już pierwsze rozmowy”

Robert Janowski wraca do TVP?! Już pożegnał się z Polsatem

W ostatnim czasie Robert Janowski związany był z telewizją Polsat. Słynny prezenter zasiadał w jury programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie oceniał wokalne i taneczne popisy innych gwiazd. Niedawno Janowski pożegnał się z formatem Polsatu. 

Ze wszystkimi pożegnał się ciepło i każdemu podziękował za wspaniały czas przy programie. Było wiele wzruszeń - opowiada informator portalu Plotek.pl. 

Tak Robert Janowski zapatruje się na powrót do TVP

Jak się okazuje, Robert Janowski i jego żona, którzy są zgranym duetem w życiu codziennym, już niebawem połączą swoje siły także w pracy. Plotek.pl dowiedział się że Robert Janowski po latach wróci do programu “Jaka to Melodia?”, gdzie zastąpi Rafała Brzozowskiego. Co ciekawe, pracę przy formacie ma zacząć także ukochana Janowskiego. 

To było dla ludzi oczywiste, by ściągnąć do programu najbardziej zaufane osoby, które z Robertem stworzą nowe otwarcie teleturnieju, który był jego dzieckiem. Myślimy, że obecność Moniki doda mu skrzydeł i stworzy wyjątkową atmosferę. Monika będzie tam stylistką - opowiada Plotkowi zaufana osoba z TVP.

Kiedy Robert Janowski żegnał się z Polsatem nie zabrakło wzruszeń. Prezenter zdążył zaprzyjaźnić się z ekipą. Dało się jednak wyczuć, że bardzo cieszy się na powrót do TVP. 

Czuć było jego podekscytowanie, że wraca do "Melodii". I to z żoną, to już w ogóle dla niego super opcja - wyjaśnia informator.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Janowskiego w show Polsatu. Wiemy za to, że przed powrotem do TVP zażądał, żeby w programie nie było muzyki disco polo, która często pojawiała się pod jego nieobecność.