Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jakub z “Rolnik szuka żony” zdradzał Annę? Fani zapłonęli gniewem, a on zabrał pilnie głos
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.12.2023 09:02

Jakub z “Rolnik szuka żony” zdradzał Annę? Fani zapłonęli gniewem, a on zabrał pilnie głos

Jakub z “Rolnik szuka żony” zdradzał Annę?
Jakub z “Rolnik szuka żony” zdradzał Annę?, fot. kadr z programu "Rolni szuka żony"

Pomimo faktu, że dziesiąta edycja programu “Rolnik szuka żony” zakończyła się już jakiś czas temu, fani wciąż z zainteresowaniem śledzą losy swoich ulubionych uczestników. Niewiarygodne, co wyszło na temat Jakuba i Ani, którzy dosłownie kilka dni temu przekazali światu szczęśliwą nowinę.

"Rolnik szuka żony": Ania i Jakub zaręczyli się

Ostatnia edycja kultowego reality show Telewizji Polskiej dostarczyła widzom mnóstwo wrażeń i emocji. Największym echem w mediach odbił się głównie finałowy odcinek “Rolnik szuka żony”, podczas którego mogliśmy poznać, które pary zdecydowały się kontynuować swoją relację po zakończeniu produkcji.

Właśnie wtedy wyszło na jaw, że jednymi ze szczęśliwców, którzy odnaleźli prawdziwe uczucie, jest Ania i Jakub. Zaledwie kilkanaście dni później para podzieliła się kolejną szczęśliwą nowiną. Okazało się, że mężczyzną postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i niedawno oświadczył się swojej ukochanej, co ta przyjęła z ogromną radością. Fanie nie szczędzili swoich gratulacji.

Klaudia i Valentyn zaręczeni. Świąteczne wydanie „Rolnik szuka żony” pełne niespodzianek, aż serce rośnie Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak spędził Święta. Nie zobaczyli go w specjalnym odcinku, a tu takie wieści

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka

Podczas świątecznego wydania programu “Rolnik szuka żony” na jaw wyszło mnóstwo zaskakujących informacji na temat kolejnych uczestników reality show. Okazało się, że Ania i Kuba zamieszkali razem, a rolniczka świetnie dogaduje się z jego trzema syna. Podczas rozmowy z Martą Manowską wyszło na jaw, że to wcale nie koniec radosnych wieści.

W pewnym momencie zakochani wyznali, że z utęsknieniem czekają na wiosnę, kiedy to na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko! Ania zdradziła, że ciąża jej służy i póki co nie może narzekać na złe samopoczucie. Zachwycony Jakub pochwalił się tym, że razem z ukochaną oczekują na przyjście na świat synka!

Teraz jednak w sieci zaroiło się od negatywnych wieści na temat zakochanych. Czy to możliwe, że Jakub nie jest tak święty, jak mogłoby się wydawać?

ZOBACZ TEŻ: Ania z “Rolnik szuka żony” walczy o Kubę. Niesamowite, co spotkało mężczyznę.

Czy Jakub z "Rolnik szuka żony" zdradzał Anię?

Po emisji świątecznego wydania show w sieci zaroiło się od gratulacji i pozytywnych komentarzy pod adresem pary z dziesiątej edycji “Rolnik szuka żony”. Niestety nie zabrakło również przykrych wpisów, w których internauci wciąż atakowali Jakuba i zarzucali mu niesprawiedliwie zachowanie wobec swojej ukochanej.

Jedna z komentujących postanowiła postawić sprawę jasno i zapytała Kubę o to, czy pamięta to, jak zachowywał się w stosunku do jednej z pracownic Anny. Okazało się, że mężczyzna miał podrywać inną kobietę!

A nie pamiętasz, jak podrywałeś pracownicę Anny w programie? Nie wierzę w twoją stałość w uczuciach...

Ukochany rolniczki natychmiast zaczął się tłumaczyć i zdradził, że nigdy nie było takiej sytuacji.

Ja tam nikogo nie podrywałem poza Anią, starałem się ją na tyle adorować, na ile starczyło mi odwagi. To był żart, który wywołał falę nienawiści. Z pracownicą Ani rozmawialiśmy o pomidorach, bo chciałem się czegoś więcej dowiedzieć. Miało być dobrze, a wyszło jak zawsze 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik