Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Klaudia i Valentyn zaręczeni. Świąteczne wydanie „Rolnik szuka żony” pełne niespodzianek, aż serce rośnie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 26.12.2023 09:52

Klaudia i Valentyn zaręczeni. Świąteczne wydanie „Rolnik szuka żony” pełne niespodzianek, aż serce rośnie

Klaudia i Valentyn zaręczeni, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”, Instagram/k_klaudi
Klaudia i Valentyn zaręczeni, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”, Instagram/k_klaudi

Program „Rolnik szuka żony” od lat cieszy się dużą popularnością. Fani formatu z chęcią śledzą nie tylko nowe odcinki, ale także dalsze losy uczestników formatu. W świątecznej odsłonie programu wydarzyło się jednak coś nieprawdopodobnego.

Co słychać u uczestników programu „Rolnik szuka żony”?

Fani programu „Rolnik szuka żony” co roku mogą śledzić specjalny odcinek emitowany z okazji świąt Bożego Narodzenia. W tym roku wzięli w nim udział znani z najnowszej edycji Anna i Jakub, którzy w wigilię się zaręczyli, a także ulubieńcy widzów Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, a także Joanna i Kamil Osypowicz, Małgorzata i Paweł Borysewicz oraz Klaudia i Valentyn.

W specjalnym odcinku nie zabrakło wyjątkowych wyznań i poruszających wspomnień. 

Ostre oskarżenia wobec produkcji „Rolnik szuka żony”. Darek nie zniósł jednego, ujawnia prawdę Miała dwa domy, staw i molo. Ela z „Rolnik szuka żony” teraz żyje w małym mieszkanku. Powód zdumiewa

Klaudia i Valentyn pochwalili się nowinami w świątecznym odcinku programu „Rolnik szuka żony”

Klaudia i Valentyn poznali się na planie 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Uczestnicy poprzedniego sezonu formatu zdecydowali się razem zamieszkać. Jak zdradzili, ich mocne charaktery nierzadko prowadzą do sprzeczek, ale zawsze się godzą. 

Jest jedyną osobą, przy której mogę być sobą i się otworzyć – wyznał Valentyn. 

Jak zdradzili w rozmowie z Martą Manowską, Klaudia i Valentyn od pewnego czasu są zaręczeni.

Zaręczyliśmy się. Ja jestem bardzo powściągliwa w takich tematach i nie lubię się chwalić – ujawniła Klaudia. 

ZOBACZ TEŻ: To już 5 miesięcy! Dariusz z „Sanatorium miłości” w szczerym wywiadzie na temat swojego małżeństwa, emocje rosną

Klaudia i Valentyn z programu „Rolnik szuka żony” ujawnili kulisy zaręczyn

Klaudia i Valentyn w rozmowie z Martą Manowską zdradzili kulisy wielkiej chwili. Jak się okazało, Valentyn zdecydował się zadać ważne pytanie w ich salonie. Mężczyzna dopytywał się swojej partnerki ile czasu zajmie jej prysznic i czy planuje myć włosy. W czasie, gdy ona była w łazience, on przygotował dla niej niespodziankę. 

Wychodzę z łazienki, idę do salonu i patrzę na świeczuszki. Bardzo ładnie Valentyn to przygotował, tak klimatycznie, romantycznie. Ja taka zaskoczona byłam – zdradziła Klaudia. 

Klaudia i Valentyn zaręczeni, fot. Instagram K_klaudi.JPG
Klaudia i Valentyn zaręczeni, fot. Instagram/k_klaudi
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny