Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ostre oskarżenia wobec produkcji „Rolnik szuka żony”. Darek nie zniósł jednego, ujawnia prawdę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.12.2023 11:12

Ostre oskarżenia wobec produkcji „Rolnik szuka żony”. Darek nie zniósł jednego, ujawnia prawdę

Darek z "Rolnik szuka żony" oskarża show o manipulację
Darek z "Rolnik szuka żony" oskarża show o manipulację, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Za nami finał dziesiątej kultowego programu “Rolnik szuka żony”. Podczas ostatniego odcinka show nie zabrakło wrażeń i emocji, a telewidzowie odkryli smutną prawdę na temat niektórych swoich faworytów. Teraz głos zabrał jeden z uczestników — Darek, który nie kryje oburzenia tym, jak przedstawiono go na antenie.

Niewiarygodne, co działo się w finale "Rolnik szuka żony"

Za nami długo wyczekiwany finał dziesiątej edycji kultowego show Telewizji Polskiej. Program, w którym piątka rolników i rolniczek poszukuje upragnionej miłości, od samego początku przypadł do gustu telewidzom. Niestety, ostatni odcinek produkcji odbił się szerokim echem w mediach, a to wszystko z powodu oburzającego zachowania niektórych uczestników.

Bohaterami reality show, którzy zostali najbardziej skrytykowani przez fanów, byli Dariusz i Artur, a to z powodu ich zaskakujących wypowiedzi, którymi podzielili się z widzami i Martą Manowską. Panowie zgodnie podjęli decyzję o zakończeniu relacji ze swoimi wybrankami, a do tego nie żałowali przykrych komentarzy pod adresem Sary i Nicole. Teraz głos zabrał Darek, który nie zgadza się z tym, jak przedstawiono go w show.

Miała dwa domy, staw i molo. Ela z „Rolnik szuka żony” teraz żyje w małym mieszkanku. Powód zdumiewa Ania z "Rolnik szuka żony" walczy o ukochanego. Okropne, co go spotkało. Padły słowa o ogromnym kłamstwie

Darek z "Rolnik szuka żony" w ogniu krytyki internautów

Finałowy odcinek reality show TVP rzucił cień na Dariusza, który do tej pory był jednym z faworytów publiczności. Fani mocno trzymali kciuki za jego związek z Nicole, który w czasie trwania programu wydawał się być najmocniejszą relacją uczestników. Niestety, w trakcie ostatniego odcinka na jaw wyszło kilka smutnych faktów na temat związku rolnika.

Okazało się, że Dariusz zakończył relację ze swoją wybranką… za pomocą wiadomości sms. Zaproszona do studia Marty Manowskiej dziewczyna wyznała, że stało się to zaledwie dzień po tym, jak Nicole spędziła tydzień na gospodarstwie rolnika. Przez ten czas ukochany ani razu nie dał jej do zrozumienia, że to koniec.

Podczas finału “Rolnik szuka żony” Darek nie okazywał żadnej skruchy i wprost powiedział Nicole, że nie widział szansy dla ich relacji. Teraz mężczyzna po raz kolejny zabrał głos w sprawie swojego występu i zdradził, dlaczego wypadł tak niekorzystnie.

ZOBACZ TEŻ: Oto co wydarzyło się w finale “Rolnik szuka żony”. W taki sposób program zakończyli wszyscy uczestnicy.

Dariusz oskarża program "Rolnik szuka żony" o manipulację

Znany z dziesiątej edycji reality show rolnik nie kryje swojego oburzenia tym, jak fani zareagowali na jego występ w ostatnim odcinku programu. Podczas rozmowy z dziennikiem “Fakt” Dariusz wyznał, że finał produkcji został zmanipulowany w taki sposób, aby przedstawić go w złym świetle. Jego zdaniem, wypowiedzi bohaterów zostały wycięte z kontekstu.

Na tzw. setkach odpowiadamy na pełno pytań i jest tam masa naszych wypowiedzi. A te, które się pojawiają, są wycięte z całości. A dlaczego akurat to zdanie zostało pokazane, to już proszę spytać produkcji

Uczestnik “Rolnik szuka żony” skomentował też aferę z sms, który wysłał do innej kandydatki — Natalii. Jego zdaniem miało to miejsce już po zakończeniu relacji z Nicole, chociaż produkcja pokazała to całkowicie inaczej.

Ja sprawę z Nicolą zakończyłem 9 września i od tamtej pory nie mam z nią kontaktu. Wszystko jej wyjaśniłem. Nie mam, o czym z nią więcej rozmawiać. Wiadomość do Natalii napisałem 17 września, a wtedy już byłem wolnym człowiekiem, więc nie rozumiem, dlaczego zostało to tak pokazane. Nie mam wpływu na to

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny