Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak spędził Święta. Nie zobaczyli go w specjalnym odcinku, a tu takie wieści
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.12.2023 22:01

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak spędził Święta. Nie zobaczyli go w specjalnym odcinku, a tu takie wieści

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak spędził Święta
Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak spędził Święta, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony";Instagram

Za nami specjalne świąteczne wydanie programu “Rolnik szuka żony”, podczas którego mogliśmy dowiedzieć się, w jaki sposób uczestnicy kultowego reality show spędzają ten najpiękniejszy czas w roku. Ku zdziwieniu wielu w odcinku zabrakło Waldemara, który zasłynął swoim zachowaniem w 10. edycji show. Jak rolnik spędził Boże Narodzenie?

Jak uczestnicy "Rolnik szuka żony" spędzają święta Bożego Narodzenia?

Randkowe reality show Telewizji Polskiej od samego początku cieszyło się olbrzymią sympatią telewidzów. Nic więc dziwnego, że producenci przygotowali dla fanów niespodziankę i w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia wyemitowali specjalny świąteczny odcinek “Rolnik szuka żony”.

Wtedy też mogliśmy zobaczyć, jak kolejni uczestnicy produkcji spędzają ten wyjątkowy czas. Marta Manowska odwiedziła wiele gwiazd formatu, w tym między innymi Anię i Kubę z ostatniej edycji, którzy z uśmiechami na ustach wyznali, że spodziewają się dziecka. Co ciekawe, dziennikarka nie wpadła tego dnia do Waldemara, który był jednym z najpopularniejszych rolników w historii całego show. Co słychać u kontrowersyjnego uczestnika?

"Rolnik szuka żony": W głowie się nie mieści, co tam się wyprawiało. Skandal na całą Polskę Klaudia i Valentyn zaręczeni. Świąteczne wydanie „Rolnik szuka żony” pełne niespodzianek, aż serce rośnie

Co słychać u Waldemara z "Rolnik szuka żony"?

Mężczyzna zyskał olbrzymią rozpoznawalność w związku ze swoim występem w dziesiątej edycji kultowego show TVP. Wówczas przez długi czas skupiał się na Ewie, która od samego początku była jego faworytką. Ku zaskoczeniu wielu to nie początkująca wokalistka skradła jego serce.

W finale ostatniej edycji programu “Rolnik szuka żony” Waldemar ujawnił, że nie był w stanie związać się z Ewą, ponieważ tak nie odwzajemniała jego uczuć i nie potrafiła dać mu odrobiny czułości. Kobieta uważała natomiast, że rolnik nie był w stanie przeciwstawić się rodzicom, którzy od początku nie byli nastawieni pozytywnie do niej i ich związku.

Co ciekawe, podczas finałowego wydania wyszło na jaw, że mężczyzna postawił na inną kandydatkę, która zabiegała o jego serce - Dorotę. To właśnie u jej boku pojawił się na kanapie Marty Manowskiej, czym zszokował wszystkich internautów.

ZOBACZ TEŻ: Darek z “Rolnik szuka żony” oskarża produkcję show o manipulację. Padło kilka naprawdę mocnych słów.

Jak Waldemar z "Rolnik szuka żony" spędził Boże Narodzenie?

Ku zaskoczeniu wielu telewidzów kontrowersyjny rolnik nie pojawił się w specjalnym świątecznym odcinku “Rolnik szuka żony”, w związku z czym Marta Manowska nie pokazała nam, jak wygląda Boże Narodzenie w jego domu. Uspokajamy jednak wszystkich zaciekawionych - z pomocą przyszedł nam sam uczestnik dziesiątej edycji reality show, który na swoich social mediach zdradził nam kulisy swojej świątecznej celebracji.

Na Instagramie Waldemara pojawiło się urocze zdjęcie, na którym mężczyzna pozuje wraz ze swoją ukochaną Dorotą oraz dwójką dzieci. Para nie chce jednak ujawniać ich wizerunków, dlatego twarze obydwu pociech zostały zakryte dużymi bożonarodzeniowymi emotikonami. 

waldek rolnik szuka żony święta.jpg
Waldemar z “Rolnik szuka żony” pokazał, jak spędza święta, fot. Instagram/@c5waldi_passion_farmer
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów