Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przyjaciółki: Finał sezonu. Córka Anki i Pawła przekaże im nowinę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.05.2024 13:40

Przyjaciółki: Finał sezonu. Córka Anki i Pawła przekaże im nowinę

przyjaciółki
Fot. kadr z serialu "Przyjaciółki", odcinek 278

Finał sezonu “Przyjaciółek” zostanie wyemitowany już dziś wieczorem. Odcinek wieńczący kolejną serię kultowego serialu pozostawi fanów w ogromnej niepewności. Tytułowe bohaterki staną przed nie lada wyzwaniami, natomiast wydarzenia, które ich dotyczą, splatają się w niefortunną całość. Co wydarzy się w ostatnim odcinku, a także kiedy możemy spodziewać się kolejnego sezonu?

"Przyjaciółki" cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów

Serial “Przyjaciółki” jest nieprzerwanie emitowany na antenie Polsatu od 2012 roku. Losy czterech tytułowych bohaterek, które przyjaźniły się w liceum i od ostatniego zjazdu szkolnego postanowiły odnowić kontakt, wciągnęły tysiące Polek i Polaków. Swój fenomen program zawdzięcza faktowi, że porusza powszednią tematykę, z którą utożsamiają się widzowie. 

W głównych rolach na ekranie możemy obserwować takie gwiazdy jak Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Agnieszka Sienkiewicz czy Elżbieta Jarosik. Odcinki programu ukazują się w każdy czwartek o godz. 21:10 na antenie telewizji Polsat. Kolejny sezon programu właśnie dobiega końca. Co wydarzy się w ostatnim epizodzie?

Przyjaciółki: Zobaczy ukochanego z inną. Nagły zwrot akcji w serialu Przyjaciółki: Elka trafi do szpitala. Jej stan zdrowia dramatycznie się pogorszy

Finałowy odcinek "Przyjaciółek". Czego mogą spodziewać się widzowie?

Ostatni, 278. odcinek “Przyjaciółek” dostarczy widzom nie lada wrażeń. Publiczność przed telewizorami będzie mogła obserwować, jak Inga zamartwia się rozprawą Wiktora. Kobieta ma obawy, że ta może potoczyć się inaczej, niż ten zaplanował. Tymczasem Ignacy oświadcza Dorocie, że musi wyjechać na szkolenie do Wiednia, więc nie spędzi z nią Walentynek. Z tego powodu kobieta wyciąga Ingę na miasto. Idą razem do restauracji z Andrzejem i Robertem. Tam Dorota odkrywa, że Ignacy przyszedł spotkać się z inną kobietą, swoją żoną.

Hania i Patryk podjęli próbę naprawy swojej relacji, choć wiedzą, że to wymaga czasu. W trakcie rozprawy Anka stara się udowodnić swoje racje, jednak oskarżyciel bezwzględnie ją punktuje. Losy całej sprawy może jednak odkręcić Paweł, który w ostatniej chwili zdobył nagranie z samochodu. Tymczasem Anka i Paweł postanawiają zostać razem. W ich domu niespodziewanie pojawia się Julka. To, co im wyzna, okaże się wstrząsające.

ZOBACZ TEŻ: Kto tak ubrał Joannę Liszowską? Na ramówce Polsatu wyróżniała się osobliwą kreacją. Fani są zdruzgotani

Córka Anki i Pawła przekaże niespodziewane wieści. Kiedy nowy sezon "Przyjaciółek"?

Julka nagle pojawi się w domu swoich rodziców, informując ich, że rozstała się z Antkiem. Anka i Paweł będą tym tak zaskoczeni, że aż zaniemówią. A to nie koniec rewelacji! Dziewczyna oświadcza im, że jest zakochana.

Może wam od razu powiem. Zakochałam się… i to jest wasz kolega – oznajmia.

Obiektem jej westchnień okazuje się Tomasz. Jak w obliczu tej sytuacji potoczą się dalsze losy rodziny? Odpowiedź na to, jak i na wiele innych pytań, przyniesie nowy sezon “Przyjaciółek”. Choć nie został on jeszcze oficjalnie potwierdzony, widzowie mogą spodziewać się kolejnych odcinków serialu tuż po wakacyjnej przerwie.