Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tylko u nas: Sylvia Novak o swoim pierwszym Dniu Matki w nowej roli
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 23.05.2024 14:14

Tylko u nas: Sylvia Novak o swoim pierwszym Dniu Matki w nowej roli

Sylvia Novak z synem Stasiem
Fot. archiwum prywatne

Dzień Matki w Polsce jak co roku obchodzony jest 26 maja. Tym razem to wyjątkowe święto przypada na niedzielę. Jest więc możliwość, aby odwiedzić swoje mamy osobiście i sprawić im przyjemność. Dziś rozmawiałem z aktorką, wokalistką, a także mamą Stasia, czyli Sylvią Novak. Zdradziła mi między innymi, jak ma zamiar spędzić ten dzień, a także jakie przesłanie ma dla wszystkich matek w Polsce.

Sylvia Novak: kim jest?

Sylvia Novak to bardzo znana polska aktorka i wokalistka. Swoją rozpoznawalność zdobyła, występując w serialu Vivy "Miłość na Bogato". Widzowie na pewno kojarzą ją też z takich produkcji jak "Na wspólnej", "Wkręceni 2", czy "Bad Boy". Sylvię także mogliśmy oglądać w serialu telewizji Polsat "Pierwsza miłość".

Artystka urodziła się 26 maja 1988 roku. To oznacza, że w 2024 roku, właśnie w Dniu Matki, będzie obchodziła 36. urodziny. Ma 165 centymetrów wzrostu, a jej mężem jest Bartłomiej, z który jest w związku małżeńskim od lipca 2018 roku.

KAPIF_1000pix_K1096504F.jpg
Fot. KAPIF, Sylvia Novak
Polka ubiera gwiazdy w Cannes. Dorota Goldpoint też stanie na czerwonym dywanie Tak wygląda były partner Klaudii El Dursi. To z nim ma starszego syna

Sylvia Novak: "Lecimy na Kos i tam będę świętowała!"

Sylvia Novak ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym członkiem rodziny. Do szczęśliwego małżeństwa w 2023 roku dołączył Stasiu, który jest oczkiem w głowie rodziców. 

Zapytałem aktorkę i wokalistkę, jaki będzie ten Dzień Matki. W końcu pierwszy raz spędzi go ze swoim synem:

Myślę, że będzie bardzo wyjątkowo. Z racji tego, że obchodzę w tym dniu również urodziny, chciałam abyśmy gdzieś wyjechali - i lecimy na Kos, zatem myślę, że razem z moimi chłopakami (Stasiem i mężem), będziemy świętować przy pysznej greckiej kolacji z dużą ilością sałatki greckiej, którą kocham - zdradziła mi Sylvia.

Jestem ciekawy, w jaki sposób Sylvia wspomina Dzień Matki z dzieciństwa. Jak on wyglądał i jakie niespodzianki sprawiała swojej mamie:

Wspominam bardzo dobrze, bo urodziłam się w Dzień Matki, więc zawsze też świętowaliśmy moje urodziny tortem i prezentami (śmiech). Natomiast co do mamy - pamiętam, że częściej od prezentów, jej po prostu śpiewałam życzenia, bo miałam wrażenie, że to sprawia jej najwięcej przyjemności. Robiłam oczywiście specjalne domowe, występy z tej okazji - opowiedziała mi Sylvia.

IMG_1344 2.JPG
Fot. archiwum prywatne, Sylvia Novak z synem Stasiem

Sylvia Novak: "Bądźmy dla siebie dobre!"

Dzień Matki to wyjątkowy dzień, w trakcie którego pamiętamy o naszych rodzicielkach. W związku z tym najchętniej chcielibyśmy, aby spędzały ten czas w sposób wyjątkowy. Zapytałem więc Sylvię o to, jaki jest jej wymarzony Dzień Matki.

Nieważne gdzie, ważne że z moimi chłopakami - skwitowała Sylvia.

Każdą gwiazdę, z którą rozmawiam, pytam zawsze o jedno. Mianowicie jaki przekaz i życzenia ma dla innych matek w Polsce i na świecie.

Aby były dla siebie dobre - dla siebie samych i dla siebie nawzajem. Macierzyństwo to piękna, ale również często trudna droga. Jako mamy narzucamy na siebie wiele stresu i wyrzutów sumienia, czy aby na pewno wszystko robimy najlepiej jak się da. Robimy (śmiech). I chciałabym, aby każda mama pamiętała o tym każdego dnia - powiedziała.

IMG_1501.JPG
Fot. archiwum prywatne, Sylvia Novak wraz ze swoim synkiem Stasiem.