Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marina ujawniła płeć drugiego dziecka. Szczęsny musi skakać z radości
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.05.2024 10:01

Marina ujawniła płeć drugiego dziecka. Szczęsny musi skakać z radości

Szczęsny, Marina
Fot. KAPiF

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny jakiś czas temu ujawnili, że spodziewają się drugiego dziecka. Odkąd przekazali światu radosną wiadomość, myśli ich fanów zaprzątało tylko jedno pytanie — czy Liam będzie miał młodszego braciszka, a może siostrzyczkę? Żona piłkarza właśnie przekazała najnowsze wieści z przyjęcia babyshower. Wątpliwości zostały rozwiane!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny ponownie zostaną rodzicam

Jeden z najpopularniejszych związków w show-biznesie rozpoczął się dzięki internetowej wiadomości. Reprezentant Polski zobaczył zdjęcia Mariny w sieci i postanowił zdobyć jej numer. Jak sam przyznał, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Piosenkarka podchodziła do związku z piłkarzem dużo bardziej ostrożnie, ale w końcu i ją dopadło płomienne uczucie. Po 2 latach związku, w 2016 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Dwa lata później na świecie pojawił się ich synek Liam.

Choć nie ukrywają, że synek jest ich oczkiem w głowie, artystka i sportowiec niejednokrotnie przyznawali w wywiadach, że marzą o powiększeniu rodziny. Już od jakiegoś czasu fani spekulowali, że sporadyczne pokazywanie się Mariny w mediach społecznościowych jest spowodowane kolejną ciążą. W końcu gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy i przyznała, że rzeczywiście wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Radosne nowiny przekazali za pośrednictwem uroczego, rodzinnego zdjęcia w mediach społecznościowych.

Marina Łuczenko ujawniła płeć dziecka? Jeden szczegół zdradził wszystko Szczęsny przeszedł pilną operację. Wynieśli go na noszach z boiska

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w drugiej ciąży

Piłkarz i piosenkarka nie raz mówili, że planują powiększyć rodzinę. Na przeszkodzie stanęła im choroba Mariny. Podczas wizyty u lekarza, aby przygotować się do kolejnej ciąży, artystka dowiedziała się, że ma nowotwór na jajniku. By mogła wrócić do zdrowia, niezbędna okazała się operacja. Na szczęście dzięki zabiegowi i kompleksowemu leczeniu ukochana Szczęsnego pokonała chorobę. Niedługo później para mogła rozpocząć starania o kolejne dziecko.

W marcu 2024 roku Marina i Wojciech Szczęsny ogłosili, że już niedługo po raz drugi zostaną rodzinami. Ta wiadomość wywołała czystą euforię wśród mediów oraz fanów pary, którzy zasypali ich radosny post na Instagramie komentarzami. 

Czekamy na Ciebie – napisała wówczas artystka.

Teraz żona piłkarza odpowiedziała na zdecydowanie najczęściej powtarzające się pytanie i oznajmiła światu, jakiej płci jest maleństwo.

ZOBACZ TEŻ: Żona Szczęsnego cała we łzach. Znowu to zrobił! Co za bohater

Marina zdradziła płeć dziecka!

Marina opublikowała w swoich mediach społecznościowych obszerną foto-relację z przyjęcia babyshower. W opisie posta zdradziła płeć swojego drugiego dziecka!

It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę – przekazała Marina.

Gratulujemy!