Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Hakiel miał z Kaźmierską jeden, zasadniczy problem. Nie chciał się przyznać
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.02.2024 20:20

Hakiel miał z Kaźmierską jeden, zasadniczy problem. Nie chciał się przyznać

Hakiel miał z nią jeden, zasadniczy problem
Hakiel miał z nią jeden, zasadniczy problem, fot. KAPIF

Niedawno ogłoszono wszystkie pary, które wystąpią w zbliżającej się edycji “Tańca z gwiazdami”. Bez wątpienia największym zaskoczeniem była informacja o pojawieniu się Dagmary Kaźmierskiej, która będzie miała okazję zatańczyć u boku Marcina Hakiela. Teraz ujawniono, jaki problem miał tancerz ze swoją partnerką.

Szokujące wieści na temat nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

Wielkimi krokami zbliża się najnowsza edycja kultowego show “Taniec z gwiazdami”. Jak ogłosiły władze Polsatu, to wydanie tanecznego formatu będzie całkiem różnić się od poprzednich. Nie tylko zmieniono prowadzących i pożegnano się z dotychczasową gospodynią Izabelą Janachowską, ale też zaproszono do współpracy całkiem nowych jurorów. 

Z dawnego składu oceniających pozostała jedynie Iwona Pavlović, która tym razem będzie występować razem z Ewą Kasprzyk, Rafałem Maserakiem oraz Janem Wygodą. Równie dużym zaskoczeniem było również ogłoszenie nowych par, które będą miały szansę zaprezentować nam swoje taneczne umiejętności. 

Jakie relacje łączą Pavlović i Tyszkiewicz? Smutna prawda Wydało się, kto jeszcze wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Dwa duże nazwiska. Totalne zaskoczenie

Dagmara Kaźmierska wystąpi u boku Marcina Hakiela w "Tańcu z gwiazdami"

Już teraz wiadomo, że w najnowszej edycji kultowego show Polsatu wystąpią takie gwiazdy, jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anita Sokołowska, czy Roksana Węgiel. Ogromnym zaskoczeniem było również ogłoszenie udziału znanej z programu “Królowe życia” Dagmary Kaźmierskiej, która na parkiecie pojawi się u boku powracającego do show Marcina Hakiela.

Wiele osób zastanawiało się, jak dwa tak mocne charaktery poradzą sobie razem podczas tanecznych treningów. Jak wynika z informacji przekazanych przez portal Pudelek, Marcin Hakiel początkowo również przestraszył się temperamentu swojej partnerki. 

Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak później stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem. Zachęciło go też to, że nowy reality-show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie
 

ZOBACZ TEŻ: Chwilę po ogłoszeniu Dagmary Kaźmierskiej fani nie wytrzymali. Niesamowite, co napisali o uczestniczce.

Tego Marcin Hakiel obawiał się po poznaniu Dagmary Kaźmierskiej

Teraz jednak tancerz udzielił szczerego wywiadu, w którym po raz pierwszy ujawnił, co tak naprawdę przeraziło go po ogłoszeniu pary z Dagmarą Kaźmierską. Okazało się, że Marcin Hakiel obawiał się o stan zdrowia królowej życia, która w przeszłości miała poważne problemy z nogami.

Choreograf ujawnił również, jak radzi sobie z “kłopotem”, jaki wiąże się z występami u boku gwiazdy reality show. Jego zdaniem początkowe odcinki będą łatwiejsze, a problemy zaczną się, gdy będą musieli spróbować swoich sił w bardziej intensywnych układach tanecznych.

Miałem takie delikatne zastanowienie, jak to z tymi nogami. Trochę się bałem, ale wiadomo, że tam dobrze poskładali te nóżki. Trochę mamy ograniczenie. Ta choreografia musi być dopasowana - powiedział tancerz w rozmowie ze “Światem Gwiazd”

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy