Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miszczak idzie na całego. “Taniec z Gwiazdami” walczy o najgłośniejsze nazwiska. Nawet o nią się pokuszą?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.01.2024 17:22

Miszczak idzie na całego. “Taniec z Gwiazdami” walczy o najgłośniejsze nazwiska. Nawet o nią się pokuszą?

Taniec z Gwiazdami, Edward Miszczak
EastNews, AKPA

Trwa oczekiwanie na oficjalne ogłoszenie ramówek największych stacji telewizyjnych. Cały Internet huczy od doniesień, które dotyczą uczestnictwa kolejnych gwiazd w najbardziej znanych programach rozrywkowych. Jednym z bacznie obserwowanych projektów jest “Taniec z gwiazdami”, którego 14. edycja zawita wiosną w Polsacie. Kto zawalczy na parkiecie o Kryształową Kulę?

"Taniec z gwiazdami" znalazł się w wiosennej ramówce Polsatu

Choć czekają nas jeszcze niecałe trzy miesiące zimy, największe stacje telewizyjne od dłuższego czasu przygotowują wiosenną ramówkę. Polsat szykuje nowości, których jeszcze nie chce zdradzać telewidzom. Potwierdzono jednak powrót wielu znanych i lubianych programów. Przed nami między innymi 20., jubileuszowa edycja “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz 14. odsłona “Tańca z gwiazdami”.

Popołudnia z Polsatem spędzimy przy kontynuacji popularnych seriali. Stacja zapowiada powrót “Gliniarzy”, czy “Pierwszej miłości”. To oznacza kolejne wciągające rozwiązania zagadek kryminalnych, jak również zagłębienie w perypetie mieszkańców Wrocławia i Wadlewa.

Gruchnęła informacja o zmianach w "Tańcu z Gwiazdami". Co z Iwoną Pavlović? Dyskusje z Rutkowskim "odbiły się szerokim echem Finał „Tańca z gwiazdami”. Przykre komentarze o finałowym tańcu jednej z par, „masakra”, „sztywno”, „beznadzieja”

"Taniec z gwiazdami" - kto dostał propozycję wystąpienia?

To będzie już 14 raz, kiedy największe gwiazdy polskiej sceny spróbują swoich sił na parkiecie Polsatu. Nie brak zdziwienia, że fani programu z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia nazwisk tegorocznych uczestników. Już teraz słyszy się o zmianach w składzie jury. Według pogłosek, ze znanej od lat grupy oceniających ma zostać tylko Iwona Pavlović.

Kto zatańczy na parkiecie “Tańca z gwiazdami”? Wciąż trudno o konkrety. Od kilku dni Internet wrze na temat rzekomego występu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, ta zaś w sprytny sposób uniknęła odpowiedzi.

“Ani nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam”

- skwitowała aktorka.

Oprócz niej mówi się o rzekomym uczestnictwie Mikołaja Roznerskiego, jednak nie jest to potwierdzona informacja.

ZOBACZ TEŻ: Najpierw pogarszający się stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz, a teraz TAKIE wieści. Fani w szoku?

Młoda gwiazda i "Taniec z gwiazdami"?

Szerokim echem w sieci odbiła się pogłoska, jakoby szeregi uczestników programu miała zasilić jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Mowa o zwyciężczyni Eurowizji Junior - Roksanie Węgiel. Osiemnastolatka, choć szykuje się do ślubu, może rozważy tę propozycję?

Według informatora portalu “Świat Gwiazd” trwają rozmowy na temat dołączenia wokalistki do “Tańca z gwiazdami”. Na oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Źródła: pudelek.pl, swiatgwiazd.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania