Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wydało się, kto jeszcze wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Dwa duże nazwiska. Totalne zaskoczenie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.01.2024 13:06

Wydało się, kto jeszcze wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Dwa duże nazwiska. Totalne zaskoczenie

Wydało się, kto jeszcze wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Wydało się, kto jeszcze wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF

Show „Taniec z gwiazdami” jest jednym z programów rozrywkowych, które od lat cieszą się dużą popularnością. Format, który początkowo można było oglądać na antenie TVN, od kilku lat gości w Polsacie. Już wkrótce widzowie będą mogli śledzić 27. edycję show.

Nowa edycja programu „Taniec z gwiazdami” już wiosną

Poprzedni rok był dla stacji Polsat czasem wielkich zmian w uwielbianych produkcjach, takich jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Nasz Nowy Dom”. W jesiennej ramówce miał się znaleźć także nowy sezon programu „Taniec z gwiazdami”, ale w maju ubiegłego roku nadawca przekazał informację, że nowa edycja została przeniesiona na wiosnę 2024 roku

Emisja nowych odcinków ma rozpocząć się już za dwa miesiące, dlatego nie powinno dziwić, że obecnie trwają intensywne prace nad skompletowaniem składu uczestników, którzy zmierzą się na parkiecie i zawalczą o Kryształową Kulę. 

Juror “The Voice Senior” zebrał cięgi już po pierwszym odcinku. Widzom przeszkadza w nim jedna kwestia Smutna wiadomość dla Macieja Orłosia. A jeszcze przed chwilą cieszył się z powrotu do "Teleexpressu"

Nowa edycja programu „Taniec z gwiazdami” z licznymi zmianami

W mediach aż roi się od doniesień na temat nowej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, który zadebiutuje na antenie po 1,5-rocznej nieobecności. Zgodnie z niedawnymi informacjami, pracę miał stracić ulubieniec widzów – Andrzej Grabowski. Aktor, który zyskał popularność za sprawą serialu „Świat według Kiepskich”, miał stracić posadę w związku z odświeżeniem składu jury, który ma się zmniejszyć z czterech do trzech osób. Jedyną jurorką, która ma zostać na swojej pozycja ma być Iwona Pavlović. W ostatnich dniach z programem pożegnali się Andrzej Piaseczny i Michał Malitowski.

Wciąż trudno o konkrety w temacie uczestników 27. edycji formatu, ale wśród przewijających się nazwisk pojawiają się między innymi Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Mikołaj Roznerski, Roksana Węgiel, a także znany z roli Waldusia w „Świecie według kiepskich” Bartosz Żukowski. Udział w programie tych gwiazd nie jest jednak potwierdzony.

ZOBACZ TEŻ: Poznasz tych uczestników "Tańca z Gwiazdami"? O kilku Polacy już zapomnieli. Numer 3 był prawdziwą gwiazdą, a prawie nikt go nie poznaje

Nowe doniesienia o gwiazdach programu „Taniec z gwiazdami”

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Edward Miszczak miał osobiście zwrócić się z propozycją udziału w programie „Taniec z gwiazdami” do kolegów z dawnej stacji. Jak informuje „Pudelek”, dzięki tym staraniom, w programie prawdopodobnie zobaczymy Andrzeja Sołtysika, który przez kilka lat prowadził program „Dzień Dobry TVN”, a w listopadzie 2023 roku dołączył do Grupy Iberion. 

Do Andrzeja Sołtysika ma dołączyć Filip Chajzer, który początkowo miał zostać jurorem w programie. Jak się jednak okazuje, prezenter prawdopodobnie zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie, a nie sędziowskim stołku. 

Będziecie oglądać nową odsłonę „Tańca z gwiazdami”?

Nowe doniesienia o gwiazdach programu „Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF (1).jpg
Nowe doniesienia o gwiazdach programu „Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF
Nowe doniesienia o gwiazdach programu „Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF (2) (1).jpg
Nowe doniesienia o gwiazdach programu „Taniec z gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania