Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Trwają negocjacje”. To byłby prawdziwy hit. Gwiazdor się wygadał. “Taniec z Gwiazdami” rozbije bank?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.01.2024 18:16

“Trwają negocjacje”. To byłby prawdziwy hit. Gwiazdor się wygadał. “Taniec z Gwiazdami” rozbije bank?

Kryształowa Kula
Piotr Molecki/East News/TRICOLORS/East News

Jak co sezon, fani rozrywek ze szklanego ekranu nie mogą doczekać się ogłoszenia oficjalnych informacji dotyczących nadchodzących ramówek popularnych stacji telewizyjnych. Jedną z nich jest Polat wraz z gamą znanych i lubianych programów, angażujących rzeszę odbiorców. Od pewnego czasu mamy do czynienia z nieoficjalnymi doniesieniami na temat udziału niektórych gwiazd w show takich jak “Taniec z Gwiazdami”. Pośród wielu znanych nazwisk pojawiło się pewne zaskakujące. Myślicie, że zdecyduje się zawalczyć o Kryształową Kulę?

"Taniec z gwiazdami" - zbliża się kolejny sezon!

Zbliża się wiosenna odsłona popularnych programów telewizyjnych. Stacje lada dzień oficjalnie ogłoszą ramówki na najbliższe miesiące, ale już możemy powiedzieć o kilku kontynuacjach, które nas czekają. Na “Polsacie” doczekamy się jubileuszowej, 20. edycji “Twoja twarz brzmi znajomo”. Kontynuacji doczeka się również “Taniec z gwiazdami”, który wystartuje z 14. odsłoną.

W tym drugim tytule możemy się spodziewać dużych zmian. Z grona jurorów najprawdopodobniej pożegnamy jego męską część. Koniec współpracy oficjalnie ogłosił już Andrzej Piaseczny. Iwona Pavlović ma być jedyną oceniającą, która w dalszym ciągu będzie zajmować zaszczytny fotel. 

Żona Rutkowskiego wyglądała zupełnie inaczej, kiedy go poznała. Długie ciemne włosy, mocny makijaż, w takiej Mai się zakochał Wyciekło intymne nagranie Popka, muzyka i gwiazdora „Tańca z Gwiazdami”. Fani mogą być zaskoczeni

"Taniec z gwiazdami" - trwają poszukiwania nowych uczestników

Jak przed każdą edycją, fani programu nie mogą się doczekać ogłoszenia uczestników show. W tym momencie spekuluje się o kilku dużych nazwiskach, które mają wziąć udział w walce o Kryształową Kulę. Niektóre z nich są naprawdę duże i mogą zachwycić publiczność. Kto okaże się mistrzem parkietu już tej wiosny?

Według nieoficjalnych doniesień, w 14. odsłonie “Tańca z gwiazdami” może wziąć udział między innymi Julia Żugaj, Roksana Węgiel, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Pogłoski mówią również o udziale Mikołaja Roznerskiego czy Gosi Andrzejewicz. Żadna z tych informacji nie jest jednak potwierdzona. Zarówno produkcja, jak i sami zainteresowani, odmawiają komentarza w tej sprawie.

ZOBACZ TEŻ: Iwona Pavlović skomentowała rzekome zwolnienie z „Tańca z Gwiazdami

"Taniec z gwiazdami" - czy zdecyduje się na uczestnictwo?

Jest jeszcze jedno nazwisko, które jest rozważane do udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Może być dużym zaskoczeniem, ponieważ osoba ta od lat stroni od mediów i nie udziela się czynnie w show-biznesie. Wiadomo jednak, że wielka popularność, którą zdobyła za swoich złotych czasów, zdecydowanie by się odświeżyła. Tą osobą jest Bartosz Żukowski, aktor znany przede wszystkim z roli Waldusia w serialu “Świat według Kiepskich”.

Mężczyzna w rozmowie z “Plejadą” zdradził, że wielokrotnie proponowano mu udział w programach o podobnym formacie. Zawsze jednak odmawiał i nie był zainteresowany udziałem. Tym razem jego odpowiedź nie jest jednoznaczna.

"Trwają negocjacje dotyczące mojego udziału nie tylko w "Tańcu z gwiazdami", ale w jeszcze jednym programie. I jeśli dojdzie to do skutku, to myślę, że wszyscy będą bardzo zaskoczeni. Ale w tym momencie więcej zdradzić nie mogę."

- potwierdza Bartosz Żukowski. 

Jak podkreśla aktor, jego głównym warunkiem udziału w show, jest zagwarantowanie przez produkcję, że jego obecność w mediach zostanie wykorzystana do promocji wspieranych przez niego fundacji.

Źródło: plejada.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"