Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gruchnęły wieści. Tylko czworo „starych” prowadzących zostanie w „Pytaniu na Śniadanie”? Nie ma miejsca dla ulubieńców widzów
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 20.01.2024 15:04

Gruchnęły wieści. Tylko czworo „starych” prowadzących zostanie w „Pytaniu na Śniadanie”? Nie ma miejsca dla ulubieńców widzów

Tylko czworo „starych” prowadzących zostanie w „Pytaniu na Śniadanie”, fot. FacebookPytanie na śniadanie, KAPiF
Tylko czworo „starych” prowadzących zostanie w „Pytaniu na Śniadanie”?, fot. Facebook/Pytanie na śniadanie, KAPiF

Końca rewolucji w TVP wciąż nie widać. Zmiany, które rozpoczęły się w grudniu ubiegłego roku, nie ominęły także programów rozrywkowych, w tym jednego z najpopularniejszych formatów – „Pytania na śniadanie”.  

„Pytanie na Śniadanie” z nowymi prowadzącymi

W ostatnich tygodniach media co chwilę obiegają nowe informacje na temat zmian wprowadzonych w stacji TVP. Jeszcze w poprzednim roku pojawiały się doniesienia, że poważne zmiany czekają także program „Pytanie na śniadanie”. Jak dotąd z formatem pożegnała się Anna Popek, Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska i Robert Rozmus. To podobno jednak jeszcze nie koniec zwolnień.

W ostatnim tygodniu do programu dołączyła nowa para prowadzących – Joanna Górska i Robert Stockinger, który wcześniej pracował dla śniadaniówki TVN. W niedzielę na ekranach zadebiutuje kolejna nowa para prowadzących w składzie Klaudia Carlos i Robert El Gendy.

TVP obnażyło Joanna Kurską. Znamy jej oficjalne zarobki. Nie mówiła całej prawdy? Najpierw Wolny, a teraz on. Kolejny prezenter zniknie z ekranów. To kto będzie prowadził “Pytanie na śniadanie”?

Rewolucja w programie „Pytanie na Śniadanie”

Jak przekazała nowa szefowa „Pytania na śniadanie”, Kinga Dobrzyńska, w rozmowie z portalem „Wirtualne Media”, docelowo program ma prowadzić pięć par prowadzących. W nadchodzącym tygodniu zadebiutować ma jeszcze jedna nowa para, ale nazwiska tych osób na razie pozostają tajemnicą. Wiadomo, że oboje są dziennikarzami. 

Docelowo będzie pięć par, które będą prowadziły program w tygodniu i jedna para – rotacyjnie co pięć tygodni – pojawi się w sobotę i niedzielę. Chciałabym, żeby to były stałe dni w tygodniu, aby zapewnić dobrą współpracę z wydawcami.

Nowa szefowa śniadaniówki TVP wprowadziła trzy nowe pary, co oznacza, że ze starych prowadzących zostaną jedynie dwie pary. Jak dotąd w programie pozostali jeszcze Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz Izabella Krzan i Robert Koszucki. Na urlopach przebywają ponadto Tomasz Wolny i Tomasz Kammel.

ZOBACZ TEŻ: Trzęsienie ziemi w kadrach nie słabnie. Prezenter wyleciał z „Pytania na śniadanie”. Inni drżą o los

Już wiadomo, kto pożegna się z programem „Pytanie na Śniadanie”

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, ma już być wiadomo, która z par pożegna się z programem. Jak wiadomo, Małgorzata Tomaszewska od jakiegoś czasu planowała urlop po narodzinach córeczki. W tym samym czasie z programu miał zniknąć także Aleksander Sikora, który nie chciał prowadzić programu bez swojej ekranowej „drugiej połówki”. Jak się jednak twierdzi informator „Plotka”, oczekiwania prezentera „nie zbiegały się z planami stacji”. Nieoficjalne źródło z produkcji TVP przekazało portalowi, że Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora mają na stałe pożegnać się z programem „Pytanie na śniadanie”

Olek i Małgosia znikają z programu na dobre. Szefowa chce na wizji dominacji nowych par. Ostatecznie zostają Kurzopki, Iza Krzan z Tomkiem Kammelem, nowa para w postaci Roberta Stockingera i Joasi Górskiej, którą poznali już widzowie oraz jeszcze dwa nowe duety. Trzeba odciąć się od tego co było, a żyć tym, co będzie.

Aleksander Sikora jak dotąd nie odniósł się do tych rewelacji, a Małgorzata Tomaszewska poprosiła o uszanowanie faktu, że jest w ósmym miesiącu ciąży. 

Już wiadomo kto pożegna się z programem „Pytanie na Śniadanie”, fot. Instagram malgorzata__tomaszewska.JPG
Już wiadomo kto pożegna się z programem „Pytanie na Śniadanie”, fot. Instagram/malgorzata__tomaszewska

Źródło: Wirtualne Media, Plotek

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces