Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Była ulubienicą fanów. Pożegnała się z „Pytaniem na śniadanie”. Zdradziła, co planuje teraz zrobić. Wyjedzie z kraju?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.01.2024 08:11

Była ulubienicą fanów. Pożegnała się z „Pytaniem na śniadanie”. Zdradziła, co planuje teraz zrobić. Wyjedzie z kraju?

Kolejne zmiany w „Pytaniu na śniadanie”, fot. Facebook/Pytanie na śniadanie
Kolejne zmiany w „Pytaniu na śniadanie”, fot. Facebook/Pytanie na śniadanie

Po zmianach, do których doszło w telewizji publicznej w grudniu, nikt w TVP nie może czuć się bezpieczny. Choć wydawało się, że ofiarami rewolucji w mediach publicznych padną raczej osoby związane z programami informacyjnymi i publicystycznymi, które były utożsamiane z poprzednią władzą, nawet członkowie ekipy programów rozrywkowych nie mogą być pewni swojej przyszłości. 

„Pytanie na śniadanie” z wielkimi zmianami

Zgodnie z medialnymi doniesieniami, jednym z programów, który ma przejść spektakularną metamorfozę, jest „Pytanie na śniadanie”. Jeszcze pod koniec grudnia media obiegła wiadomość, że z programem być może pożegnają się Anna Popek i Małgorzata Opczowska, które nie znalazły się w styczniowym grafiku. 

Ania Popek nie ma się co łudzić, że lada dzień wróci do redakcji. Dostaliśmy grafik na styczeń. Bez niej i Gośki Opczowskiej. Wyleciała też szefowa „PnŚ” – przekazał portal „Plotek”, powołując się na swojego informatora. 

Obecnie widzowie „Pytania na śniadanie” muszą zadowolić się odcinkami prowadzonymi przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę oraz Izabellę Krzan i Roberta Koszuckiego.

Kurzajewski się wysypał: „Robiłem to w pracy”. W "Pytaniu na śniadanie" poruszono tematy łóżkowe Małgorzata Tomaszewska nie będzie hucznie świętować urodzin. Przekazała wieści ws. ciąży, podjęła decyzję

„Pytanie na śniadanie” ze zmianami wśród prowadzących

Choć z ekranów zniknął także Tomasz Wolny i Tomasz Kammel, panowie mają obecnie przebywać na urlopie i po powrocie wrócić do programu. Szefowie stacji podjęli jednak decyzję co do niektórych gwiazd znajdujących się w grupie prowadzących śniadaniówkę TVP. Oprócz Anny Popek i Małgorzaty Opczowskiej z grafików zniknęli bowiem także Robert Rozmus i Ida Nowakowska.

Jak przekazał portal Wirtualne Media, z programem „Pytanie na śniadanie” pożegnały się kolejne gwiazdy. Anna Popek już wcześniej straciła pracę w śniadaniówce, a teraz dołączyły do niej Małgorzata Opczowska i Ida Nowakowska

ZOBACZ TEŻ: Rodzinny dramat Małgorzaty Opczowskiej. Niepokojące doniesienia. Wylądują z mężem na bruku?

Była prowadząca „Pytanie na śniadanie” ujawniła swoje plany na przyszłość

Do sprawy zwolnienia z „Pytania na śniadanie” odniosła się Ida Nowakowska, która zaprzeczyła, że dostała wypowiedzenie. Równocześnie potwierdziła, że nie współpracuje już z programem TVP.  

Nie mogłam dostać wypowiedzenia, ponieważ nigdy nie miałam stałej umowy z TVP, to reżyserzy i producenci proponują mi projekty, a ja wybieram te, które są według mnie najciekawsze. W 2019 roku ówczesna producentka „Pytania na śniadanie”, Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, i Cezary Jęksa, który był szefem wydawców programu, zaproponowali mi prowadzenie „Pytania na śniadanie” w parze Łukaszem Nowickim. Potem aż do grudnia ubiegłego roku prowadziłam go z Tomkiem Wolnym. Od czasu, kiedy Cezary Jęksa przestał pracować w programie, już nie współpracuję z nim.

Jak ujawniła była prowadząca „Pytanie na śniadanie” ma już plany na przyszłość. Ida Nowakowska ma zamiar wziąć udział w polsko-amerykańskim projekcie W Stanach Zjednoczonych, a także objąć patronatem akcję charytatywną.  

Źródło: Wirtualne Media

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem