Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Stockinger jeszcze niedawno walczył o zdrowie. Musiał zniknąć z anteny. Teraz przeskoczył z „Dzień Dobry TVN” do „Pytania na Śniadanie”
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.01.2024 08:59

Robert Stockinger jeszcze niedawno walczył o zdrowie. Musiał zniknąć z anteny. Teraz przeskoczył z „Dzień Dobry TVN” do „Pytania na Śniadanie”

Robert Stockinger przeskoczył z „Dzień Dobry TVN” do „Pytania na Śniadanie”, fot. KAPiF, Instagram/pytanienasniadanie
Robert Stockinger przeskoczył z „Dzień Dobry TVN” do „Pytania na Śniadanie”, fot. KAPiF, Instagram/pytanienasniadanie

Stacja TVP wciąż wprowadza zmiany po przewrocie władzy z grudnia. Wśród ofiar metamorfozy telewizji publicznej znaleźli się nie tylko dziennikarze i prowadzący programy informacyjne i publicystyczne, ale także rozrywkowe.  

Robert Stockinger dołączył do „Pytania na śniadanie”

Niedawno mediami wstrząsnęły kolejne wiadomości na temat zmian, do których doszło w programie „Pytanie na śniadanie”. Już wcześniej media informowały o zwolnieniu Anny Popek, a zgodnie z najnowszymi doniesieniami, z formatem pożegnały się także Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska

Obecnie nie wiadomo, czy to już koniec cięć osobowych w programie TVP, czy program czekają jeszcze kolejne rewolucje. Ostatnio w mediach wypłynęła wiadomość, że do obsady formatu dołączył Robert Stockinger, który dotąd pracował w programie konkurencyjnej stacji, czyli „Dzień Dobry TVN”.

Kurzajewski się wysypał: „Robiłem to w pracy”. W "Pytaniu na śniadanie" poruszono tematy łóżkowe Małgorzata Tomaszewska nie będzie hucznie świętować urodzin. Przekazała wieści ws. ciąży, podjęła decyzję

Robert Stockinger zniknął z „Dzień Dobry TVN” pod koniec ubiegłego roku

Robert Stockinger zniknął z „Dzień Dobry TVN” pod koniec ubiegłego roku. Przerwa od pracy wynikała wówczas jednak nie z przejścia do konkurencyjnej stacji, ale problemów zdrowotnych, które dopadły prezentera na co dzień zajmującego się czytaniem komentarzy od widzów w śniadaniówce TVN. 

Dziennikarz poinformował wówczas na wizji, że przez jakiś czas będzie nieobecny w programie, a więcej o swojej dolegliwości przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Panie i panowie, na razie znikam z „Dzień dobry TVN”. Czujni widzowie słyszeli, że od kilku tygodni tracę głos. Biorę się z wrogiem, czyli polipem krtani, za łby. Zobaczymy, kto kogo – napisał wówczas na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Orłoś ogłosił to podczas "Teleexpressu". Cała Polska usłyszała jedno. „Przejdzie do historii”

Robert Stockinger wygrał ze swoimi problemami zdrowotnymi

Robert Stockinger podzielił się z fanami aktualizacja na temat swojego stanu zdrowia. Na szczęście sytuację udało się opanować, mimo tego, że krtań sprawiała mu problemy prawie przez rok. Jak dziennikarz przekazał po wyjściu ze szpitala, obecnie ma się już dobrze.

Po dziewięciu miesiącach leczenia zachowawczego mój polip krtani zniknął! Mogę dalej gadać do kamery, pracować i spełniać marzenia.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania