Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gruchnęły nagłe wieści o rozstaniu bohaterów “Rolnik szuka żony”. Darek nie mógł dalej milczeć. “Nie życzę sobie”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.12.2023 09:49

Gruchnęły nagłe wieści o rozstaniu bohaterów “Rolnik szuka żony”. Darek nie mógł dalej milczeć. “Nie życzę sobie”

Darek, Nicola
Gruchnęła wiadomość o rozstaniu Darka i Nicoli. Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Już jutro widzowie programu “Rolnik szuka żony” będą mieli okazję zobaczyć, jak zakończyły się miłosne zmagania uczestników. 10. edycja popularnego show przyniosła wiele emocji, wrażeń, ale również kontrowersji. Wszystko przez różne zachowania rolników, które nie spodobały się fanom. To, w jaki sposób Darek traktował Nicolę, nie umknęło uwadze widzów. Nie dawali oni parze żadnych szans — najnowsze informacje udowadniają, że wiele się nie pomylili!

"Rolnik szuka żony": Relacja Darka i Nicoli budziła wiele kontrowersji

Zachowanie uczestników programu “Rolnik szuka żony” jest poddawane wnikliwej analizie przez fanów popularnego formatu. Po emisji każdego odcinka w sieci aż wrze od komentarzy widzów, którzy wypowiadają się o rolnikach, niejednokrotnie w bardzo negatywny sposób. Przekonał się o tym m.in. Waldemar, ale i Dariusz. Internauci nie kryli, że sposób, w jaki traktuje Nicolę, jest według nich godny krytyki. Z drugiej stronie radzili dziewczynie, by uciekała jak najdalej od zuchwałego rolnika.

Szalę goryczy przelała wypowiedź Darka, która głośnym echem odbiła się w sieci. Po tym, jak na łamach odcinka dopuścił się wobec Nicoli ordynarnych komentarzy, portal “Plejada” postanowił się z nim skontaktować, by wytłumaczyć całą sytuację. Dariusz stwierdził wówczas, że “niczego nie żałuje i nic by nie zmienił”, czym po raz kolejny udowodnił swój nieustępliwy charakter. W obliczu tej sytuacji widzowie nie mieli już najmniejszych wątpliwości, że z tej mąki chleba nie będzie. Jedynym pytaniem, jakie sobie zadawali, było to, kiedy usłyszą o rozstaniu pary. Czyżby właśnie nastąpił ten moment?

Zadała mu jedno pytanie. Odpowiedź Darka rozsierdziła fanów „Rolnika” do reszty. „Szanuj się dziewczyno” Rolnik szuka żony: Internauci wylali na nich wiadro pomyj. Po tym, co działo się na ekranie, nie wytrzymali

"Rolnik szuka żony": Dariusz i Nicola nie są już razem?

Choć finał programu “Rolnik szuka żony” widzowie obejrzą dopiero jutro, to okazuje się, że w kuluarach już mówi się o rozstaniu Darka i Nicoli. Niesłychane wieści podbijają media. Na początku grudnia odbyła się głośna impreza andrzejkowa dla przeszłych i obecnych uczestników matrymonialnego show. Pojawili się na niej m.in. Kandydatki na partnerkę Dariusza, czyli Nicola, Natalia i Maria; Ewa Kryza, wybranka Waldemara, a także Mikołaj i Janek, którzy konkurowali o względy Agnieszki. Na imprezie pojawił się również Artur, którego zachowanie uwiecznił zaskakujący filmik.

Portalowi “Plejada” udało się dotrzeć do osoby, która znajdowała się na imprezie. Uczestnik zabawy zwrócił uwagę na dziwne zachowanie Nicoli i Dariusza, którzy wzajemnie od siebie stronili:

Nicola i Darek przyjechali na zlot rolników, jednak unikali się jak ognia. Widać było, że między nimi nie dzieje się najlepiej. Wszyscy mocno imprezowali, nie wylewali za kołnierz. Nicola robiła sobie zdjęcia ze wszystkimi, tylko nie z Darkiem. Jest zniesmaczona jego zachowaniem i tekstami na imprezie. Rolnik pokazał się z jeszcze gorszej strony, niż w telewizji. Na oczach Nicoli podrywał inną dziewczynę, a potem z nią zniknął – relacjonował informator serwisu.

ZOBACZ TEŻ: Wyciekł film z imprezy przyjaciół Artura. Fani są wstrząśnięci, uczestnik "Rolnik szuka żony" już jest singlem?

"Rolnik szuka żony": Dariusz zakończył relację z Nicolą? Uczestnik skomentował te plotki

Okazuje się, że według osoby, z którą rozmawiała “Plejada”, przewidywania fanów “Rolnik szuka żony” już dawno się spełniły i Dariusz i Nicola nie są już razem. Ich relacja miała zakończyć się w przykrych okolicznościach, z inicjatywy rolnika, który już na łamach show pokazywał swoją postawą, iż dziewczyna nie ma się co łudzić.

Po programie spędzili ze sobą dwa tygodnie. Nicola pojechała do niego na wieś, a później dowiedziała się, że "to nie to". Zerwał z nią SMS-em. Rozstali się już w wakacje – stwierdził informator “Plejady”.

Jeśli te doniesienia okażą się prawdą, możemy spodziewać się burzy w sieci po emisji finałowego odcinka programu. Tymczasem serwis “Plejada” nie zwlekał i skomentował się z Dariuszem, by zapytać o szerzące się plotki. Uczestnik nie chciał wypowiadać się na ten temat, po czym dodał, że “doniesienia nie są prawdziwe i nie życzy sobie artykułów na swój temat”. 

źródło: plejada.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!