Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gruchnęły informacje o zmianie godziny emisji finału „Rolnik szuka żony”. Kiedy i gdzie można go obejrzeć?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.12.2023 21:43

Gruchnęły informacje o zmianie godziny emisji finału „Rolnik szuka żony”. Kiedy i gdzie można go obejrzeć?

Zmiana godziny emisji finału "Rolnik szuka żony"
Zmiana godziny emisji finału "Rolnik szuka żony", fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Wyczekiwany finał dziesiątej edycji programu “Rolnik szuka żony” zbliża się coraz większymi krokami. W ostatniej chwili Telewizja Polska podzieliła się niezwykle ważną informacją na temat zmian, związanych z emisją ostatniego odcinka show. Kiedy i gdzie można obejrzeć dzisiejszy program?

Już dzisiaj odbędzie się finał programu "Rolnik szuka żony"

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że program “Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Dziesiąta edycja bez wątpienia była jedną z najbardziej sensacyjnych, a to z powodu kontrowersyjnego zachowania niektórych uczestników oraz niespodziewanych zwrotów akcji, jakie działy się w trakcie trwania show.

Dzisiaj wieczorem cała Polska dowie się, która związki rolników przetrwały próbę czasu i postanowiły dać szansę swojemu uczuciu. Najwięcej mówi się o Sarze i Arturze, Ewie i Waldemarze oraz Nikoli i Dariuszu. To jednak nie wszystko, okazało się, że podczas niedzielnego wydania czeka nas mnóstwo niespodzianek!

Najzabawniejsza wpadka w "Rolnik szuka żony". Uczestnik nie wytrzymał: "Kiedy te zdjęcia były robione?" W takich warunkach mieszka Ewa z “Rolnik szuka żony”. Waldemar będzie chciał ją stamtąd wyrwać?

Co czeka nas w wielkim finale "Rolnik szuka żony"?

Już teraz internauci zastanawiają się, co czeka nas w dzisiejszym odcinku kultowego show Telewizji Polskiej. W sieci pojawiło się mnóstwo teorii na temat tego, czym zaskoczy nas piątka rolników, która szukała swojego szczęścia w dziesiątej edycji programu “Rolnik szuka żony”.

Początkowo fani formatu spekulowali o tym, że u boku Waldemara nie pojawi się Ewa, ale inna kandydatka, która wcześniej walczyła o jego względy. Według plotek istnieje duże prawdopodobieństwo, że na kanapie Marty Manowskiej zasiądzie Dorota!

To jednak wcale nie wszystko! W sieci huczy od innych wieści, według których jedna z par, które powstały w randkowym show miała zdecydować się na kolejny krok w swojej relacji, a dzisiaj podczas finałowego odcinka oficjalnie poinformują nas o swoich zaręczynach!

ZOBACZ TEŻ: Czy będziemy świadkami zaręczyn w finale “Rolnik szuka żony”? Fani spekulują, kto mógł zdecydować się na tak ważny krok.

Gdzie obejrzeć finałowy odcinek „Rolnik szuka żony”?

Właśnie przekazano nowe wieści na temat długo wyczekiwanego odcinka randkowego show. Nieoczekiwanie wielki finał „Rolnik szuka żony” emitowany będzie w innych godzinach niż reszta odcinków serii. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zakończą się miłosne podboje bohaterów produkcji TVP, przygotujcie się na małą zmianę ramówki.

Ostatni odcinek kultowego „Rolnika” będzie można obejrzeć w TVP1 od godziny 21.30, czyli 15 minut później niż zwykle. Przygotujcie się zatem na dodatkowe emocje i nieoczekiwane zwroty akcji – oj będzie się działo. 

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?