Lifestyle.Lelum.pl > Programy > W takich warunkach mieszka Ewa z “Rolnik szuka żony”. Waldemar będzie chciał ją stamtąd wyrwać?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.12.2023 16:16

W takich warunkach mieszka Ewa z “Rolnik szuka żony”. Waldemar będzie chciał ją stamtąd wyrwać?

W takich warunkach mieszka Ewa z “Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
W takich warunkach mieszka Ewa z “Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Najnowsza edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiega końca. Podczas wielkiego finału, który zostanie wyemitowany 10 grudnia, Marta Manowska spotka się z rolnikami i rolniczkami oraz osobami zaproszonymi przez nich do programu. To właśnie wtedy okaże się, czy komuś z nich udało się znaleźć miłość w programie. 

Ewa z "Rolnik szuka żony" już cieszy się ogromną popularnością!

Jednym z najbarwniejszych bohaterów najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony” jest bez wątpienia Waldemar, który za sprawą licznych kontrowersji budził w widzach największe emocje. Rolnik zdecydował się zaprosić do swojego gospodarstwa trzy kobiety – Annę, Dorotę i Ewę. Pierwsza z nich od początku zarzucała Waldemarowi, że faworyzuję Ewę i ostatecznie opuściła dom rolnika przedwcześnie. 

Na późniejszym etapie programu rolnik zdecydował się spróbować stworzyć bliższą relację z Ewą, a co za tym idzie, pożegnał Dorotę. Kobieta przyjęła decyzje rolnika z godnością i życzyła Ewie i Waldemarowi szczęścia. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na niedzielne wydanie show, podczas którego dowiemy się, jak rozwija się relacja uczestników “Rolnik szuka żony”.

To już jutro: Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” z ZARĘCZYNAMI? Emocje sięgają zenitu! Wielkie szczęście w domu Bardowskich. Tak opisała powiększenie rodziny. “Życie stało się piękniejsze”. Moc życzeń w komentarzach

Jak wygląda relacja Waldemara i Ewy z "Rolnik szuka żony"?

Już od samego początku można było zauważyć, że to właśnie Ewa najbardziej spodobała się kontrowersyjnemu uczestnikowi reality show. Zobaczyły to również pozostały kandydatki oraz internauci, którzy bardzo często wspominali o tym w komentarzach na social mediach “Rolnik szuka żony”. Chociaż Waldemar zaliczył kilka wpadek, w tym utrzymywany w tajemnicy kontakt z kobietą spoza programu, wszystko wskazuje na to, że on i Ewa spróbowali rozwijać swoje uczucia.

Kobieta nawet rozmawiała z rolnikiem o jego rodzicach i prosiła go, aby poinformował ich o tym, co jest między nimi. Para przez długi czas nie mogła dojść do porozumienia właśnie z powodu Waldka, który odwlekał w czasie rozwiązania rodzinnego zamieszania.

Teraz postanowiliśmy sprawdzić, w jakich warunkach mieszka uczestniczka randkowego show. Czy to możliwe, że Ewa opuści swój dom i po finale zamieszka wraz ze swoim wybrankiem?

ZOBACZ TEŻ: Ewa z “Rolnik szuka żony” pojawiła się wcześniej w innym popularnym show. Niewiarygodne, jak się tam zaprezentowała.

Jak mieszka Ewa z programu "Rolnik szuka żony"?

Utalentowana uczestniczka kultowego reality show nigdy nie pokazywała w programie tego, jak mieszka. Mimo to wielu fanów “Rolnik szuka żony” jest żywo zainteresowanych tym, jak prezentują się wnętrza jej domu i czy zamierza opuścić go dla poznanego na planie show Waldemara.

Ewa bardzo aktywnie udzielała się na Instagramie, gdzie regularnie publikowała kolejne zdjęcie ze swojego życia. To właśnie tam mamy okazję zobaczyć, jak wygląda dom początkującej wokalistki. Niestety, ostatnie zdjęcia są z 2017 roku i nie mamy pewności, czy od tego czasu ukochana Waldemara wciąż mieszka w tym samym miejscu.

Widzimy jednak, że gwiazda reality show może pochwalić się przytulnym mieszkaniem. Na niektórych zdjęciach możemy zauważyć, jak wyglądają wnętrza jej pokoi oraz salonu. Wiadomo też, że Ewa nie mieszka sama — towarzyszy jej ukochany piesek.

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego