Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dorota nie mogła dłużej milczeć o Ewie. Odpowiedziała internaucie z pełną szczerością. Fani “Rolnik szuka żony” się mylili
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 10.12.2023 12:47

Dorota nie mogła dłużej milczeć o Ewie. Odpowiedziała internaucie z pełną szczerością. Fani “Rolnik szuka żony” się mylili

Dorota z programu „Rolnik szuka żony” nie mogła dłużej milczeć o Ewie, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
Dorota z programu „Rolnik szuka żony” nie mogła dłużej milczeć o Ewie, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Najnowszy sezon programu „Rolnik szuka żony” dobiega końca. Już 10 grudnia widzowie dowiedzą się, które ze związków powstałych w tej edycji przetrwał próbę czasu. A może któryś z uczestników poznał swoją bratnią duszę nie w osobie, której się spodziewał? 

Najnowszy sezon programu „Rolnik szuka żony” wywołuje wiele emocji

Najnowszy sezon programu „Rolnik szuka żony” wzbudził wśród widzów wiele emocji. Najwięcej kontrowersji wybuchło wokół Waldemara. Mężczyzna między innymi nawiązał relację z kobietą, którą zgłosiła się do niego nieoficjalną drogą. W czasie, gdy w jego domu zamieszkały trzy zaproszone przez niego kobiety, nadal utrzymywał z nią kontakt. 

Sporo krytyki wywołała także jego relacja z Anną. Kobieta zarzuciła mu faworyzowanie Ewy i wielokrotnie w krytyczny sposób komentowała zachowanie drugiej z pań. Kandydatka zaproszona przez Waldemara ostatecznie zdecydowała się wcześniej opuścić program

Finał “Rolnik szuka żony” już dziś, a gwiazda show chwali się brzuszkiem! Moc gratulacji. Widzowie nie mają już wątpliwości To już jutro: Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” z ZARĘCZYNAMI? Emocje sięgają zenitu!

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” zdecydował się kontynuować znajomość z Ewą

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” przez pewien czas mieszkał w swoim gospodarstwie z dwoma kandydatkami na wybrankę – Ewą i Dorotą. Gdy przyszło do pożegnania z jedna z nich, Waldemar zadecydował, że chciały kontynuować swoją relację z Ewą. Niedługo potem Dorota opuściła jego dom. 

Kobieta przyjęła decyzję Waldemara z godnością i szczerze życzyła szczęścia Ewie i rolnikowi. Podczas pożegnania nie kryła jednak targającego nią smutku. Choć Dorota nie znalazła miłości w programie „Rolnik szuka życia”, okazało się, że i tak znalazła bratnią duszę podczas kręcenia programu.

Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” 3.png
Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” 1.png
Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

ZOBACZ TEŻ: „Nie zniżę się do twojego poziomu”. Waldemarowi puściły nerwy tuż przed finałem „Rolnik szuka żony”. Chodzi o relację z Ewą

Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”

Jak się okazuje mimo pożegnania Doroty z Ewą i Waldemarem, panie nadal utrzymują ze sobą kontakt. Pod jednym ze zdjęć kobiety w mediach społecznościowych Ewa zostawiła komentarz w postaci emotki z twarzą z sercami zamiast oczu. Gdy jeden z internautów zarzucił jej, że obgadywała wybrankę Waldemara w programie, Dorota pokusiła się o komentarz, w którym wyjaśniła, że wcale tak nie było, a Ewa to „fajna dziewczyna”. 

Nie zauważyłam, żebym obgadywała Ewę, ponieważ od początku polubiłam ją z wzajemnością. A kamera pokazuje to, co chce pokazać, a pamięć mnie nie myli, to nawet Ewę pochwaliłam, że ma ładną sukienkę i fajna dziewczyna z tej Ewy. To nie było obgadywanie, tylko powiedziane swojego zdania na jej temat. Ja od samego początku do końca o Ewie wypowiadałam się z życzliwością. Nie należę do [osób, przyp. red], co bym jadem pluła, jak niektórzy.

Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” 4.png
Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” 2.png
Dorota znalazła bratnią duszę w programie „Rolnik szuka żony”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Źródło: Party

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy