Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa z „Rolnik szuka żony” podbija salony, produkcja dała jej coś więcej, niż Waldemara. Czy ten dotrzyma jej kroku?
Kamil Świętek
Kamil Świętek 10.12.2023 20:32

Ewa z „Rolnik szuka żony” podbija salony, produkcja dała jej coś więcej, niż Waldemara. Czy ten dotrzyma jej kroku?

Ewa z „Rolnik szuka żony” podbija salony
Ewa z „Rolnik szuka żony” podbija salony, fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Waldemar z „Rolnik szuka żony”, to definitywnie jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników od lat. Jak nikt inny dzieli internautów, a jego miłosne podboje śledzi niemalże cała Polska. Niewiele osób wie, że za kulisami „Rolnika” prężnie rozwija karierę jego wybranka? Czy Waldemar dotrzyma jej kroku?

Waldemar z „Rolnik szuka żony”

Waldemar z „Rolnik szuka żony” to definitywnie najbardziej kontrowersyjna postać od lat. Co rusz wzburza on internautów i widzów swoim zachowaniem. Najpierw potajemne spotkania z kobietą spoza show, potem faworyzowanie jednej z kandydatek, a na koniec wybranie Ewy, zamiast uwielbianej przez jego rodziców Doroty.

Tym razem jednak oczy całej Polski skierowane są nie na niego, a na jego wybrankę Ewę. Kobieta od lat pasjonuje się muzyką, a po pierwszych wystąpieniach w telewizji dosłownie podbiła salony. Czy Waldemar spodziewał się takiego obrotu sprawy?

Dorota nie mogła dłużej milczeć o Ewie. Odpowiedziała internaucie z pełną szczerością. Fani “Rolnik szuka żony” się mylili To ona się oświadczyła!? Zdumiewające doniesienia przed finałem “Rolnik szuka żony”. Sytuacja bez precedensu

Historia Ewy z „Rolnik szuka żony”

Chociaż każdy z uczestników programu „Rolnik szuka żony” opowiada swoją historię na początku programu, takiego rozwoju kariery Ewy nikt nie mógł przewidzieć. Mimo że związek Ewy i Waldemara pozostaje jedną wielką niewiadomą, jej kariera po udziale w programie dosłownie eksplodowała.

Zanim trafiła ona do „Rolnik szuka żony”, próbowała swoich sił w programach takich jak: „Szansa na sukces”, „Mam talent!”, „Disco Star”, „Idol”, ale to właśnie „Rolnik szuka żony” dał jej popularność, o której zawsze marzyła.

ZOBACZ TAKŻE: W takich warunkach mieszka Ewa z “Rolnik szuka żony”. Waldemar będzie chciał ją stamtąd wyrwać?

Ewa z „Rolnik szuka żony” podbija salony

O jakiej eksplozji kariery mowa? Wybranka Waldemara prężnie rozwija się w muzycznym show-biznesie. Jej talent wokalny oraz niebanalne stylizacje doceniane są w coraz większym gronie odbiorców.

Warto zaznaczyć, że już 29 grudnia będziemy mogli usłyszeć ją na żywo w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej, gdzie wystąpi ona na koncercie świątecznym. Minimalna cena biletu na koncert Ewy z „Rolnik szuka żony” wynosi 50 zł. Co sądzicie o takim rozwoju kariery?

Źródło: SwiatGwiazd.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?